Сувенірна продукція з логотипом, яку пропонує компанія АСАП Cервіс, є невід'ємною частиною корпоративної життя. Брендовані вироби підносять як подарунок партнерам і клієнтам фірми, вручають співробітникам і колегам, використовують при проведенні рекламних акцій. Не менш затребувана така продукція і в повсякденній роботі підприємств. Блокноти, ручки та інші канцелярські приладдя з логотипом можна побачити в будь-якому офісі.

Чи плануєте замовити фірмові сувеніри та подарунки? Скористайтеся послугами компанії АСАП Cервіс. Спеціалізуючись на продажі корпоративних презентів, ця компанія співпрацює з провідними виробництвами, а тому пропонуємо по-справжньому широкий асортимент продукції. Наприклад, в каталозі компанії представлені:

  • VIP-подарунки для ділових партнерів, в тому числі брендові ручки, щоденники та інші вироби.
  • Фірмовий текстиль. Це може бути як корпоративний одяг (футболки, бейсболки, вітровки), так і корисні сувеніри (рушники, сумки, рюкзаки).
  • Предмети інтер'єру і посуд. Домашні метеостанції, настінний і настільний годинник, магнітні дошки, гуртки з логотипом і багато-багато іншого.
  • Недорогі сувеніри для проведення промоакцій серед клієнтів і покупців. Ручки, брелоки, календарі з нанесенням фірмової символіки.
  • Канцелярська і поліграфічна продукція. Ручки, блокноти, щоденники, календарі з печаткою логотипу.

Це далеко не повний перелік виробів, представлених в каталозі компанії. Причому подарунки можна купити великим і дрібним оптом.

Способи друку логотипу на сувенірній продукції

Залежно від матеріалу ділового подарунка і його форми компанія готова запропонувати різні способи нанесення логотипу:

  • для текстильних корпоративних подарунків це може бути шовкографія, тамподрук, термотрансфер, флекс, сублімація, вишивка, шеврони;
  • для парасольок - трафаретного тамподрук, термотрансфер, шовкографія, лазерне гравіювання або наклейка під смолою на рукоятці;
  • для посуду - тамподрук, деколь, сублімація, гравірування і т.д.

Фахівці компанії використовують сучасне обладнання, яке дозволяє перенести зображення на поверхню будь-якого подарунка, і воно буде радувати адресата своєю яскравістю довгий час.

Переваги співпраці з компанією АСАП Cервіс

Виготовлення брендованих виробів для використання в рекламних акціях і повсякденного ділового життя - пріоритетна сфера діяльності компанії АСАП Cервіс. Це дозволяє оперативно виконувати замовлення на поставку не тільки звичайної подарунковій продукції, але і сувенірів з печаткою зображень.