Крім того, що пластикові вікна в дитячій повинні бути безпечні, вони також повинні мати наступні характеристики:

  • Хороші тепло- і звукоізоляційні властивості;
  • Тривалий термін експлуатації;
  • Гладка поверхня;
  • Висока прозорість склопакета.

Замовити надійні вікна для дитячої кімнати можна на https://winmart.com.ua!

Варіанти блокування вікон

Для захисту дитини від ймовірності випадкового випадання рекомендується встановити на пластикові вікна спеціалізовані системи захисту і блокуючі пристрої. Існує безліч варіантів додаткової фурнітури, яку можна придбати в спеціалізованих магазинах за цілком доступною ціною. До числа захисних пристроїв відноситься замок-блокувальник, обмежувачі з тросом, спеціалізовані ручки з замком, розетки-заглушки.

Замок-блокувальник

Замок-блокувальник - це спеціальний механізм, який встановлюється в нижній частині профілю і не дозволяє без спеціального ключа відкрити стулку вікна. На відміну від інших засобів захисту, замок-блокувальник не псує зовнішній вигляд віконної конструкції, ні зовні, ні з внутрішньої частини.

Обмежувач з тросом

Обмежувачі з тросом можуть бути застосовані, коли в дитячій кімнаті або будь-якому іншому приміщенні необхідно провітрювання, а постійний контроль над вікном не представляється можливим. За допомогою регульованого троса можна налаштувати ширину відкриттів стулки вікна. Спеціальний механізм має поворотний ключ, поворот якого може зафіксувати довжину троса в заданому положенні. Конструкція може бути встановлена ​​в будь-якому місці за бажанням мешканців.

Ручки з замковим механізмом

За способом відкривання ручка з замковим механізмом нічим не відрізняється від звичайної віконної ручки, процес відкриття і перекладу режиму ніяк не змінюється. Важливою відмінністю є наявність на ручці спеціального замка і кнопки, натисканням якої можна заблокувати будь-які дії з механізмом відкриття вікна. При цьому, щоб розблокувати вікно, знадобитися спеціальний ключ, зберігати який рекомендується в недоступному від дітей місці.

Отже, ми навели достатньо великий список механізмів, які можна використовувати в процесі блокування вікна і захисту дітей від випадання. Можна вибрати будь-який з них або навіть встановити кілька дублюючих механізмів, тому що вони не так вже й дорого коштують. Однак не варто забувати і те, що дітям потрібна увага і догляд, а тут вже все технології світу безсилі, просто потрібно стежити за своїми дітьми і оберігати їх від небезпеки.