У гонитві за модою ви часто катуєте свої ноги витонченими тортурами: наприклад, ви одягаєте на них високі підбори, на яких ноги погано себе почувають. Наслідком носіння незручного і нездорового взуття для ніг може стати, наприклад, деформація великого пальця. Тому догляд за ногами — це інвестиція в майбутнє. Захворювання стопи безпосередньо впливають на стан здоров'я, в тому числі на здоров'я хребта. Дізнайтеся, як вибрати зручне та здорове взуття для ваших ніг.

Як вибрати взуття?

В першу чергу, купуючи взуття, керуйтеся не тільки модою. Взуття має бути зручним і підібраною відповідно до передбачуваного використанням. При виборі взуття для дітей і дорослих застосовуються різні критерії. Стопа постійно змінюється, і взуття і спосіб життя надають на неї прямий вплив. Відповідне взуття може формувати стопу, повідомляти про виникнення її деформації або, якщо такі деформації відбулися, обмежувати їх прогрес і зменшувати дискомфорт при ходьбі. Тому, коли ви обираєте взуття на https://tapok.com.ua/ua/ у першу чергу потрібно уважно прочитати її характеристику, та уважно обрати розмір.

Як вибрати взуття дорослій людині?

Взуття має бути підігнане так, щоб пальці ніг могли вільно переміщатися і щоб повітря могло проходити всередину. Вони повинні захищати від травм та переохолодження в холодні дні. Підкладка повинна вбирати вологу і дозволяти нозі дихати. Тоді нога не потіє. Підошва з гнучкого матеріалу поглинає удари, а м'який верх не порушить кровообіг.

Вільне дихання

Гарне взуття повинно бути підігнане таким чином, щоб в ньому можна було вільно рухати пальцями, завдяки чому ми забезпечимо стопі належний кровообіг. Крім того, в них має бути достатньо місця, щоб повітря могло проходити всередину взуття. Передбачалося, що зазор між носом і пальцями повинен складати приблизно 5 міліметрів. Тоді ми можемо бути впевнені - за умови, що взуття зроблене з хорошого матеріалу що дихає, - що стопа не буде потіти і взуття не буде мокрим всередині, що може навіть призвести до мікози.

Правильна форма

Взуття також повинно відповідати формі стопи і виправляти будь-які нерівності, які зустрічаються у 90% населення старше 40 років або раніше. Це проблема, з якою часто стикаються жінки, але чоловіки все частіше звертають на неї увагу. Напевно, кожна з дівчат стикалася з ситуацією, коли вподобане взуття злегка тиснуло, тому що воно було занадто вузьким або тому, що не тримало стопу точно. У такій ситуації варто відразу відмовитися від такої покупки. Задоволення від носіння буде недовгим і в першу чергу призведе до болю в ногах. Основа кожної взуття - устілка. Його профіль і структура повинні підтримувати ступні і допомагати їм триматися у правильному положенні при ходьбі. Це можуть бути м'які устілки, що пом'якшують ступні при ходьбі. Це також можуть бути устілки з гелевою п'ятою, вбудованої в підошву, яка знижує навантаження на п'яту.