Хороший сон — запорука здорового життя. Як відомо, якість нашого відпочинку і сну залежить від багатьох параметрів: тривалості, насиченості повітря киснем, важливо, де ми спимо і як... Але погодьтеся, найголовніше - на чому ми спимо. Незручний матрац - причина безсонної ночі, зате якісний матрац дозволить відмінно виспатися і відпочити. А це означає, що, купуючи зручний ортопедичний матрац, Ви отримуєте гарантію гарного відпочинку, а, отже, бадьорості і життєвих сил на весь наступний день. Ну і звичайно, відмінний настрій з самого ранку!

Отже, що означає ортопедичний?

Всім нам знайоме це словосполучення, багато компаній використовують його, рекламуючи свої матраци. Але що саме воно означає? Перш за все, ортопедичні матраци — це матраци, які повторюють контури тіла лежачої людини і сприяють природному положенню її хребта під час сну. Таким чином, вони знімають напругу м'язів і сприяють правильній роботі всіх внутрішніх органів людини в період нічного відпочинку.

Якщо Вас турбує безсоння, мучать неприємні сни і болить спина — не поспішайте звертатися до лікаря і пити заспокійливі ліки. Для початку потрібно звернути увагу на те, на чому ви спите, і, можливо, ваше життя, зміниться в кращу сторону!

Ортопедичні матраци від компанії Матролюкс

Коли питання про необхідність придбання якісного ортопедичного матраца вирішене однозначним "так", виникають інші - де краще купити його, і який краще вибрати? З компанією Матролюксу Львові знайти відповіді на ці та безліч інших питань не складе великих труднощів. В асортименті товарів нашого інтернет-магазину matroluxe.org.ua представлена продукція більше десяти найвідоміших світових (і вітчизняних) виробників ортопедичних матраців.

Кожна людина може вибрати відповідний для себе найкращий варіант, але зорієнтуватися в такому асортименті часом буває непросто. А в цьому Вам раді допомогти консультанти нашої компанії, відповівши на будь-які Ваші питання по будь-яких товарах для сну і відпочинку, а також про супутніх аксесуарах: наматрасниках, каркасах для ліжок, ковдрах і подушка, які ви також можете вибрати і придбати в нашій компанії.

Задоволення від покупки в магазині

Зробити правильний вибір можна, перш за все, керуючись власними відчуттями. Найкраще, якщо перед покупкою ви випробуєте кожну вподобану вам модель в дії, буквально полежавши на ній протягом декількох хвилин. Однак не поспішайте купувати першу модель, порівняйте її з іншими варіантами, і відокремте для себе основні критерії за якими вам подобається, або навпаки, не подобається той чи інший варіант.

Як же вибрати?

Крім особистих, суб'єктивних критеріїв, є кілька простих правил вибору, якими може скористатися кожен покупець.

Основний критерій пошуку відповідного варіанту - це підбір жорсткості виробу, який проводиться відповідно до віку і ваги людини. В основному, для підлітків, скелет яких тільки - тільки формується, слід вибирати жорсткий або напівжорсткий варіант. Молодим людям можна вибрати вироби середньої жорсткості, а ось людям у віці рекомендується звернути увагу на більш м'які матраци.

Також можна орієнтуватися і на вагу тіла людини, чим вона більша, тим жорсткіше повинна бути і конструкція матраца.

Зробити покупку в нашому магазині просто і приємно, оскільки будь-яке ваше придбання ви можете замовити з доставкою додому, лише зателефонувавши за номером телефону: 067 675-91-70. Але якщо ви хочете побачити продукцію не тільки в мережевому, але і в традиційному магазині і отримати можливість випробувати її на ділі, ви можете приїхати в будь-який з 3 магазинів мережі «Матролюкс» у Львові.