Здоровий спосіб життя – це не спеціальна дієта, що є вимушеною та тимчасовою, це ціла філософія життя. Здорове харчування є його невід’ємною частиною. Вегетаріанський тип харчування є не тільки здоровим, а ще й етичним, завдяки чому його популярність стрімко росте протягом останніх років. Проте багатьом людям не так просто відмовитися від м’яса не так легко, тому виробники здорового харчування випускають продукти, які за своїми смаковими якостями близькі до звичного м'яса. Одним з таких продуктів є сейтан, який виготовляють із пшеничного білка. У сімейній пекарні Хорс ви завжди можете купити сейтан за вигідною ціною.

Сейтан: чому варто купити?

Сейтан багатий білком і містить мінерали, включаючи залізо, кальцій, фосфор і мідь. В певному обсязі він буде містити набагато менше калорій, жирів і вуглеводів, ніж рівнозначна порція м'яса.

До основних переваг сейтана слід віднести наступні:

  • Поживність;

  • високий вміст білка;

  • він містить багато корисних мінералів;

  • має низький вміст калорій, жирів і вуглеводів,

  • біодоступність.

Крім того, як і справжнє м'ясо, цей продукт добре вбирає в себе різні приправи і смакові добавки, з якими його готують. Наприклад, на відміну від тофу, текстура сейтана близька до звичайного м'яса і він універсальний у приготуванні.

Крекери – корисне печиво

Прекрасно доповнять ваше здорове харчування крекери. Вони чудово поєднуються з будь-якими стравами та продуктами, тому можуть стати як частиною легкого сніданку чи перекусу, так і доповнити поживний обід чи вечерю. Користь крекерів обумовлюється багатим хімічним складом їх основних інгредієнтів. Крекери є джерелом численних корисних речовин, які забезпечують повноцінну і правильну функціональність організму. Ви можете переконатися в їх користі, придбавши крекери Хорс. Однойменна сімейна пекарня спеціалізується на виготовленні та продажу корисного печива. Крекери мають високий вміст клітковин, який стабілізує роботу кишківника і рівень глюкози в крові. Вони сприяють поліпшенню пам'яті і концентрації уваги. Швидко вгамовують відчуття голоду і істотно покращують настрій, допомагаючи тим самим швидко впоратися зі стресом будь-якої інтенсивності.

Натуральний хліб

Під час складання меню здорового харчування не забудьте включити до нього і натуральний хліб. Ви також можете купити хліб Хорс у пекарні, що розташована за адресою: Урожайний тупик, 2, Кременчук, Полтавська область, 39616 телефон +380960553774. Традиційний білий, лляний на заквасці, амарантовий та багато інших видів хлібу є доступними для покупців цієї пекарні. Вся продукція Хорс є натуральною та корисною для вашого організму.