Сільське господарство - історично важлива галузь української економіки. Одним з основних напрямків є землеробство. І кому як не нам знати, що якщо не подбати про землю і врожаї навесні і влітку, нічого не збереш восени. Вигідно придбати якісні засоби захисту рослин можна на https://urozhay.com.ua/!               

Хвороби і шкідники рослин були відомі людині з глибокої давнини. І боротьба з ними почалася ще в 3-му тисячолітті до нашої ери.

Спочатку це були різноманітні настої і порошки отруйних рослин і мінералів. Дбайливі господарі, рятуючи врожай, обробляли ними свої сади і городи, сподіваючись ніколи більше не побачити небажаних ненажерливих комашок-таракашек. Але не тут-то було. Хитрі шкідники пристосувалися до отруйних напоїв і приправ до основної страви, запропонованим їм людиною. Почалася справжня «гонка озброєнь». Чим більше розвивалося людство, чим більше хіміки-алхіміки сиділи над новими складами засобів «боротьби за урожай», тим більш стійкими до їх впливу ставали паразити.

Ростить, наприклад, селянин пшеницю. Колоситься вона, висока, рівна, з налитими зернами. Краса! Зібрав урожай, засипав в засіки. А тут на тобі! На все готове з'явилася миша, ясна річ, не одна, а з друзями-товаришами. Терміново гасло на комору «Всі на боротьбу з гризунами!».

Боротися можна по-різному. Можна розкласти навколо комори різні гілки, трави, листя, овочі, від запаху яких миша расхоче їсти ваше зерно і піде до сусіда. Ще можна запросити кота, якщо захоче - наїсться мишей до відвалу, не захоче - просто пополювати, а миші розбіжаться. Сучасний просунутий селянин буде використовувати спеціальний хімічний препарат для боротьби з гризунами - родентицид. І не просто родентицид, а включений до державного реєстру засобів захисту рослин і добрив, дозволених до застосування на території України. Миші, та й інші гризуни не люблять родентициди, вони і близько не підійдуть до вашого зерну.

А сучасний просунутий селянин дасть відсіч колорадському жуку за допомогою інсектициду. І не просто інсектициду. За допомогою інсектициду сучасний просунутий селянин переможе в боротьбі з усіма шкідливими комахами, їх яйцями і личинками.

А якщо серйозно, то рівень розвитку сучасної науки, зокрема хімії, дозволив створити ефективні засоби захисту рослин, які називають ще пестицидами. Сучасні препарати, виконуючи свої функції, швидко розкладаються в грунті або рослинах і є токсичними тільки для об'єктів впливу.