Ми живемо в часи високої соціальної активності, з постійними урочистостями, ювілеями, важливими датами і різноманітними приводами щось відсвяткувати. І кожна з цих подій у наших рідних або друзів вимагає від нас уваги. Можливо, іноді вистачає просто нашої присутності, але найчастіше, ми розуміємо, що необхідний подарунок абопрезент. І це може нас збентежити... Що ж подарувати? А чидійсно це йому, їй або їм це потрібно?

Ми підібрали кілька таких варіантів подарунків, які будуть і красивими, і практичними, і корисними:

 • Магнітні планери на холодильник.
 • Мотиваційні постери на стіну.
 • Скриньки для грошей.

Магнітні планери на холодильник

Тренд 2021 року - магнітні планери на холодильник. Дуже зручна річ, яка допомагає не забувати важливі події в щоденній метушні. Він допоможепланувати день, тиждень або навіть місяць. Якщо планер виготовлено якісно, ​​як в інтернет-магазині подарунківDreams, то він буде довго служити своєму власникові. Написи зручно наносити і стерти, а якщо повністюдотримуватися інструкції по догляду, то планер прослужить дуже довго. Існує багато варіантів планерів:

 • розміри А3 і А4;
 • планери на місяць, на тиждень і на рік;
 • планер-замітки, планер-меню і просто порожні аркушідля твоєї творчості;
 • набір різних планерів в одному комплекті, для зручностіта економії.

Мотиваційні постери

Напрямок, який тільки починає "вриватися" в нашій країні. Мотиваційні постери на стіну - красиві в інтер'єрі і, одночасно, корисні подарунки для одержувача. Такий подарунокприкрасить будинок, офіс або робоче місце. А мотиваційніабо просто корисні фрази, будуть нагадувати про важливіречі в житті, мотивувати на нові звершення і просто дарувати посмішку. Зараз є великий вибір мотиваційнихплакатів:

 • ви зможете вибрати стильні і мінімалістичні з однієюфразою, для цілеспрямованих;
 • набір постерів в одному стилі, де кожен присвяченийсвоїй темі;
 • один постер "на всі випадки життя";
 • кумедні постери, які будуть підвищувати настрій своєюприсутністю.

Скриньки-купюрниці ручної роботи від Dreams

Найбанальніша подарунок в наш час - гроші. Багато хтопросто не заморочуються - кладуть їх в конверт і дарують. А що якщо ми розповімо, що гроші можна дарувати в спеціальній скриньці для грошей?

Адже це не тільки дуже красивий презент, а й практичний. Таку подарункову скриньку для грошей не викинуть, як звичайний конверт. Вона може стати відмінним сховищем "заначки", заощаджень на відпочинок або мрію, а також місцем для накопичення іноземних валют. І вона завжди буде нагадувати про того, хто її подарував.

Ось такі красиві і практичні подарунки зараз набираютьпопулярність. Пам'ятайте - з кожним подарунків ви даруєтечастинку себе, тому завжди намагайтеся дарувати те, щодійсно буде оцінено одержувачем гідно.