Ритм життя прискорюється, залишаючи людям все менше часу на побут. Навіть готувати іноді ніколи - в цьому випадку виручають закладу, які доставляють додому або в офіс різноманітні страви. У кожному місті є такі кафе/ресторани. Тернопіль - не виняток. Тут все багато років діє "Авокадо" - зробити замовлення можна на сайті https://avocado.te.ua/. Відправлять їжу в будь-який район міста. На сайті уточнюйте час очікування та вивчайте акційні пропозиції. Можна оформити доставку кур'єром або забрати їжу самостійно - в цьому випадку клієнти закладу отримують знижку.

Переваги сервісу

"Авокадо" залучає ракоподібних асортиментом. За посиланням https://avocado.te.ua/pizza/ можна знайти піцу - крім класичних варіантів на зразок "Пепероні" і "Маргарити" доступні авторські "Полло", "Баварія", "Капрічіоза", "Прошуто". Можна знайти рибну піцу - "Сальмоне", "З тунцем". Є вегетаріанський варіант "Вегетаріано", "З грибами".

“Авокадо” пропонує піца-сети - це відмінний варіант для вечірок. Рекомендується для великої кількості гостей замовляти відразу кілька варіантів італійського блюда - це дозволяє догодити кожному.

Якщо потрібні японські страви

Суші і роли не менше затребувані у співвітчизників. Їх замовляють для урочистих випадків і просто так для перекусу, на вечерю. За посиланням https://avocado.te.ua/rols/ доступні різні види ролів. Можна знайти найпопулярніші адаптації японської кухні - це "Каліфорнія", "Філадельфія". Ці роли відповідають кулінарним традиціям США, Європи.

Більш традиційний варіант - хосомакі. Їх також називають моно-роли. Вони дуже тонкі, начинка тут проста. Використовується всього один вид риби - зазвичай це тунець, вугор або лосось. Загорнуті роли в норі.

Повною протилежністю є футомакі. Це роли з великою кількістю різної начинки. Вони набагато більші хосомакі і виглядають ефектніше.

Урамакі - роли, які немов вивернуті навиворіт. Норі потрапляє в середину. Зовні виявляється рис. В якості прикраси кухарі використовують ікру, кунжут. Такі роли мають найбільш виразний і насичений смак. Виглядають вони ефектно і апетитно. Саме урамакі вважаються одними з найбільш популярних варіантів.

Японські суші і роли можна подавати з іншою азіатською їжею. У деяких випадках під них вибираються європейські закуски. З напоїв можна подавати газовану воду, сік, чай. Зі спиртного гостям пропонують вино, сидр, саке.