Ремонт сільськогосподарської техніки-звичайна справа для будь-якого власника в період сезонних робіт. Машини відчувають підвищене навантаження, тому не дивно, що іноді механізми дають збій. В такому випадку дуже важливо швидко і точно знайти заміну потрібного вузла і повернути техніку в роботу.

Найпростіший і зручний варіант підбору необхідної запчастини-замовлення її в інтернет-магазині. Однак не всі власники техніки знають як це правильно і точно зробити. Разом з консультантами компанії "Goagro" ми сьогодні розберемо алгоритм замовлення запчастини до мінітракторів в профільному інтернет-магазині Goagro.

Зберігаємо документацію до машини

В першу чергу експерти рекомендують обов'язково зберігати всю документацію до техніки, яку Ви отримали під час її покупки. Це не рекламна продукція і не презентаційний буклет - а технічна документація, в якій містяться дані по:

  • типу встановленого двигуна;
  • конструкційним особливостям моделі;
  • дата виробництва та особливості серії;
  • використовуваним комплектуючим.

Останній пункт особливо корисний, оскільки він допомагає розібратися в тому, який каталожний номер має та запчастина, яка вийшла з ладу. Адже одна справа просто знати назву або скинути продавцеві фотографію, а зовсім інша, коли є точний номенклатурний номер деталі, за яким і проводиться її замовлення.

Підбираємо запчастини в магазині

При самостійному пошуку запчастини для мінітрактора на сайті, обов'язково користуйтеся фільтрацією каталогу товарів. За допомогою простих кнопок можна відсортувати ті деталі, які точно вам не підходять, і зробити список для пошуку набагато коротше і зрозуміліше.

У магазині компанії "Гоагро" реалізована зручна фільтрація запчастин для мінітрактора за такими критеріями:

  • бренд виробник;
  • Категорія запчастини;
  • застосовність до тракторів по потужності двигуна.

Цих критеріїв цілком достатньо для того, щоб з мінімальною витратою часу і сил знайти необхідну деталь для ремонту. Якщо підібрати своїми силами на сайті не виходить – знаючи артикул можна зателефонувати консультантам магазину по одному з номерів на сайті. Фахівці відмінно розбираються в комплектації мінітракторів, тому без праці знайдуть відповідний елемент. Вам залишиться тільки дочекатися приїзду посилки у відділення транспортної компанії і оплатити її отримання.

Замовлення через Інтернет помітно прискорює ремонт, оскільки не потрібно витрачати додатково час на поїздки в магазин. Вдалої покупки!