На жаль, далеко не всі керівники усвідомлюють затребуваність і навіть користь корпоративних подарунків. Скоріше за все, вони сприймають подібні аксесуари, як щось буденне або належне. Через такого підходу втрачається не тільки сенс, але і ефективність.

Основна користь корпоративних подарунків полягає в:

 • Розпізнаваність.

Головний образ бренду полягає в його фірмовому стилі. Значки на замовлення, в цьому випадку, підходять найкраще. Добре виконані моделі викликають гордість співробітників, а також їх вдячність.

 • Розповідь про ідеї і погляди.

Так як піни завжди на виду, їх однозначно бачать оточуючі, що і служить новими точками дотику бренду з потенційними клієнтами або партнерами. Таким чином можна передавати найрізноманітніші погляди: Екологія, використання натуральних інгредієнтів. Будьте впевнені, такий продукт помітять мільйони.

 • Можливість зробити приємно.

Зверніть увагу на переваги та побажання колективу, якому і збираєтеся зробити приємний подарунок.

Насправді ж користі від корпоративних подарунків набагато більше. Досить помітити вищеописані переваги, щоб зрозуміти, скільки користі можна отримати від такого зовсім маленького, але значущого презенту.

Корпоративні подарунки: види і типи

Значки на замовлення можна впевнено вважати лідерами. З авто S-класу вони, звичайно, навряд чи, зрівнятися, але і подібних аксесуарів достоїнств маса:

 • вони кидаються в очі і завжди на виду;
 • можливість донести ідеали і погляди через візуальні образи;
 • сучасне виготовлення значків гарантує кращий результат, як за якістю, так і за зовнішнім виглядом. Їх легко можна назвати витвором мистецтва;
 • доступна ціна, якщо мова йде про великі партії.

Переходити до замовлення ще рано, адже спосіб виготовлення значка цілком і повністю впливає на його характеристики. Існує кілька поширених методів:

 1. Фотогравірування або хімічне травлення. У заготівлі витравлюються поглиблення, в які і заливаються емалі. Особливість подібних значків в опрацюванні найдрібніших деталей.
 2. Виготовлення значків штампуванням. Подібні піни мають 3d-рельєфом. Для цього використовується основний штамп, а також вирубний. Ще одна важлива деталь-опрацювання ескізу дизайнером. Це дає можливість побачити макет ще до того, як він буде виготовлений.
 3. Лиття. Нехай метод древній, зате найбільш ефективний. Існує досить багато способів виробництва значків литтям, але найбільш популярний полягає у уприскуванні цинковмісного сплаву в підготовлену форму.

Де замовляти корпоративні подарунки?

Все вже доступно в одному місці – Pin-ol.com.ua. протягом десяти років компанія радує клієнтів якісною нагородною та сувенірною продукцією. Для цього застосовується сучасне обладнання та високоякісна сировина. Не менш важлива і робота майстрів, які при необхідності оброблять значки вручну.

Переваг набагато більше:

 • значки на замовлення Київ можливо замовляти величезними партіями. При цьому замовник завжди впевнений, що все буде зроблено точно в строк;
 • доставка по всій Україні і не тільки у великі міста, а й села. Пропонуємо самовивіз з офісу в Києві;
 • індивідуальний підхід, креатив, кваліфікована консультація та супровід клієнта.

Потрібні значки на замовлення Київ? Тепер ви знаєте, хто найкращий у цій справі!