Хто не захоплювався стрункими фігурами голлівудських зірок та супер моделей, які посміхаються з екранів. Мало хто знає, що створити красиве тіло як у селебриті може кожна жінка. Все що потрібно ― налагодити раціон та зайнятися спортом.

Існує стереотип, що добитися результату можна лише виснажливими кількагодинними тренуваннями в залі. Однак, це не зовсім так. Існує безліч альтернатив для вправ на тренажерах. Однією з них є заняття пілатесом у Львові. Такі тренування проводяться у студії Три Стихії, яка постійно отримує позитивні відгуки від клієнтів.

Пілатес ― це комплекс вправ, який поєднує в собі практики йоги та балету. Займаючись цим видом спорту, можна отримати дивовижні результати та пропрацювати глибокі м'язи без великих навантажень. Саме вони формують талію та поставу, а також роблять ноги стрункими.

Переваги пілатесу

Цей комплекс універсальний. За одне заняття можна розвинути кожну грань фізичної форми. У список входить гнучкість, витривалість, сила та спритність. Винахідники пілатесу твердили, що вправи дозволяють здобути повний контроль над тілом та розумом. Їх взаємодія ― це один з головних принципів пілатесу.

Основною перевагою комплексу є те, що він підходить кожній людині. Вправи виконуються повільно, а також не вимагають додаткової ваги у вигляді гантель. Цей універсальний вид спорту часто радять лікарі. Він показаний навіть людям з певними захворюваннями, а також не має вікових обмежень. Вправи прості у виконанні і не вимагають жодної підготовки. Водночас, вони ефективні та швидко приносять результат.

Пілатес також допомагає у боротьбі зі стресом та депресією. Практики глибокого дихання діють заспокійливо і допомагають насичувати киснем кожен орган людського організму. В результаті, покращується робота нервової і серцево-судинної системи, а також поліпшується мозкова активність.

Всі вправи за цією системою виконуються повільно та усвідомлено. Під час роботи потрібно концентруватися на тому м’язі, на який здійснюється навантаження у цю мить. Такий підхід позитивно впливає на зменшення нервозності та вчить контролювати своє тіло і емоції.

Регулярно займаючись пілатесом, можна отримати наступні результати:

  • відновлення після травм;

  • красиве підтягнуте тіло без перекачаних м'язів;

  • правильна постава;

  • позбавлення болю в спині;

  • покращення пластичності;

  • збільшення об'єму легенів;

  • поліпшення гнучкості суглобів;

  • відсутність дисбалансу в розвитку м'язів.

Пілатес ― це сукупність універсальних вправ, які впливають не тільки на фізичний розвиток тіла, але і на психічний стан людини. Якщо ви втомилися від щоденної рутини та шукаєте заняття для себе, пілатес стане ідеальним вибором.