На сторінках соціальної мережі Фейсбук можна познайомитись з історією українського марафонца Сподіна Ігоря Юр'євича, який довів, що в 40 років, можна досягти успіху в спорті. Тут є інформація про все, з чим пов'язано його життя. Сподін Ігор закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю Менеджмент. Після чого його кар'єра почалась у банку, але, він розчарувався у кар'єрі служачого, та відкрив власний магазин продажу риболовних снастей, а потім відкрив точки швидкого харчування та кілько ресторанів. Кожно тиждневи навантаження привели до поганого самопочуття, тому після рекомендацій спеціалістів,  Ігор Юрійович зайнявся таким видом спорту як - біг.

На сторінках блогу про життя та спорт представлені публікації на різну тематику:

  • Тут є інформація про біг на різних дистанціях. В останніх публікаціях можна прочитати про 10 бегунов, історії яких мотивують.
  • Рекомендації і поради. Вправи по зміцненню м'язів, рекомендації з приводу харчування, чим корисні протеїнові коктейлі, як зберегти підтягнуту фігуру і залишатися здоровим взимку.
  • Як знайти безкоштовні заняття фітнесом. Поради, які допоможуть зробити тренування в залі максимально корисною. Для тих, кому цікава тематика серіалів про спорт. Тут є добірка фільмів 2020-2021 роки та багато іншого.
  • На сторінці можна подивитися фото та відгуки.

Фейсбук - соціальна мережа, в якій зареєстровані користувачі можуть створювати мережі і групи, обмінюватися повідомленнями і фотографіями, а також використовувати додаток. Сподін Ігор Юрійович в своєму блозі про життя і спорті об'єднує людей. Ділиться своїми захопленнями і інтересами. Приєднуйтесь до друзів і будьте відкриті світу!