Завжди мріяли про компоновку як на картинках соціальних мереж? Тепер така можливість в Кропивницькому є: потрібно просто відвідати наш заклад.

Ми співпрацюємо тільки с найкращими та найдосвідченішими спеціалістами, котрі відомі не лише в Україні, але й за її межами. Так, більша частина із них прославилася завдяки участі у міжнародних конкурсах та семінарах.

Але не потрібно думати, що найважливіше для флористів це досвід: якісна послуга неможлива без креативності та безмежної фантазії.

Коли та що варто купувати?

Ми задіюємо у кожну композицію лише ті квіти, що строго пройшли відбір: не мають дефектів, з яскравими кольорами та м'ясистим стеблом.

А закуповуємо бутони для доставки букетів по Кропивницькому від https://flori1.com/uk/ukraina/125-kropivnitskiy/ у найкращих європейських компаній, де підтримують органічне вирощення.

Головна наша особливість у тому, що нікому не відмовляємо. Так, замовити вручення пропонуємо на:

  • дні народження;
  • ювілеї;
  • весілля;
  • професійні дні;
  • релігійні та національні святкування.

Також спеціалізуємося на виготовленні подарунків для дітей та чоловіків.

Оскільки наші квіти з доставкою по всьому Кропивницькому актуальні навіть закордоном, пропонуємо відстежити пересування подарунку: для цього достатньо зареєструватися на сайті магазину і відвідати спеціальний розділ.

Кожна композиція перевозиться в особливому контейнері, який забезпечує збереження букету в ідеальному стані.

Доведено, що наш магазин квітів відрізняється найнижчими цінами. Але, окрім цього, у кожного є можливість отримати знижку: так, тут регулярно проводять акції, розпродажі та дисконти.

Постійним замовникам видається спеціальна карта, яка забезпечує його додатковою знижкою.

Оплатити послугу можливо:

  • онлайн-гаманцем;
  • банківською картою.

Широта асортименту та інші особливості

Наш інтернет-магазин доставки квітів Flori1.com в Кропивницькому наділений каталогом, у якому зібрали більш ніж 100 неповторних композицій. Їхня унікальність у тому, що ідеально підходять для кожного приводу. Та готові букети можливо змінювати на свій розсуд.

Також приймаємо клієнтів зі своїми ідеями, готуючи композицію тільки по їхньому бажанню. Вдало зкомпонуємо той варіант, який вам припав до душі, аби отримувач був максимально задоволений.