Бітрікс24 - це місце, де кожен може спілкуватися, спільно працювати над завданнями і проектами, управляти клієнтами і робити багато чого іншого. Бітрікс24 представив багато нових корисних інструментів, які покращують роботу бізнесу і значно підвищують продуктивність. Одним з кращих помічників, є таск-менеджер онлайн для спільної работи команди. У його завдання входить грамотний розподіл обов'язків, формування робочого плану, і контроль на кожному етапі проекту. Це віртуальний офіс для роботи в компанії, спілкування і спільної роботи вдома або в офісі.

Чому потрібен Таск-менеджер онлайн для комунальної роботи?

  • Командне спілкування здається простим, коли в офісі всього кілька співробітників. Ситуація ускладнюється, коли ваша команда росте, особливо якщо ви наймаєте людей, які працюють віддалено з віддалених куточків світу. Тут на допомогу приходить Таск-менеджер онлайн з можливістю додаткової інтеграції, ідеально підійде для вас. Він має широкі можливості обміну і спільної роботи. С помощью таск-менеджера онлайн ви зможете прізначити кожному працівнику індівідуальну роль та права доступу.
  • Серед безлічі інших функцій, доступних у безкоштовній версії, Бітрікс24 є безкоштовний менеджер завдання, який допоможе створюваті будь-які зручні вам списки и користуватись ними багаторазове. Таск-менеджер швидко і легко дозволяє контролювати терміни та бути в курсі змін і доповнень в проекті.Також є мобільна версія, яка корисна, коли ви знаходитесь в дорозі.

Взаємодія з командою має вирішальне значення для забезпечення розвитку бізнесу. Вам потрібні найкращі інструменти для моніторингу продажів, залучення потенційних клієнтів, зростання контактної бази, конверсій і будь-яких інших показників, що мають відношення до вашого бізнесу. Скористайтеся безкоштовними інструментами Бітрікс24 і ваш бізнес буде успішним!