Газобалонне обладнання в наші дні досить популярне як для власників карбюраторних авто, так і інжекторних, як для двигунів з розподіленим, так і з безпосереднім (прямим) уприскуванням палива. Сучасне ГБО можна встановити навіть на японський компактний кросовер Toyota RAV4. Переобладнання на газ не зашкодить автомобілю і не знизить потужність двигуна, якщо правильно підібрати комплект ГБО і встановити його на сертифікованій СТО, як: https://farre.com.ua/install/, де нададуть гарантію на всі виконані роботи.

Переваги встановлення ГБО на RAV4

Наші автомобілісти змушені встановлювати газобалонне обладнання на свої автомобілі, в першу чергу, з метою економії на паливі. Не є винятком і сучасний автомобіль RAV4, конструкція двигуна якого спочатку здавалося для цього не призначена.

Середні витрати бензину автомобілем Toyota RAV4 становить 8,5 л на 100 км. Навіть якщо враховувати те, що споживання палива приблизно на 10-15% вище, економія на заправках внаслідок низької ціни газового палива очевидна. Установка ГБО окупиться вже через рік, за умови середнього пробігу автомобіля в день 30-40 км.

До інших переваг встановлення ГБО на RAV4 можна віднести збільшення робочого ресурсу двигуна внаслідок повного згоряння газового палива в його циліндрах з малим утворенням кіптяви, що в рази знижує детонацію а, відповідно, і знос робочих елементів.

І, нарешті, газ вважається екологічно чистим паливом. Переобладнання кросовера дозволить внести істотний внесок в охорону навколишнього середовища - менше забруднюючи його величезною кількістю шкідливих викидів через вихлопну трубу.

Особливості ГБО на Toyota RAV4

Для переобладнання на газ автомобіля Toyota RAV4 краще віддати перевагу комплектам ГБО італійських або польських брендів. Вони мають гарне співвідношення ціни та якості, надаючи при експлуатації високого рівня надійності та безпеки.

В даний час не є перешкодою для встановлення газобалонного обладнання на японські кросовери з двигунами серії 3ZR, 3ZR-FAE і 3ZR-FE, які мають подвійну систему зміни фаз газорозподілу. Вони легко адаптуються до роботи на газовому паливі, але виключно при правильному налаштуванні та регулюванні ГБО. Дані роботи можна довірити тільки професіоналам, які, зможуть домогтися налаштування економічної витрати палива, не шляхом збіднення газоповітряної суміші, що може нанести двигуну автомобіля серйозної шкоди. Те ж стосується правильного вибору редуктора, який повинен відповідати потужності силового агрегату авто, регулювання системи запалювання та інших робочих вузлів ГБО.

Встановлення ГБО на Toyota RAV4 з метою економії палива цілком виправдане. Але власник даного авто повинен розуміти, що при переобладнанні автомобіля RAV4 на газ мови йти не може про економію коштів на комплекті обладнання та його монтажі.