Напевне не існує людини, яка хоч раз у житті не стикалась з проблемою «втраченого інструменту». Усі власники будь-яких майстерень, гаражів, СТО, госблоків і земельних ділянок мріють, щоб різні робочі дрібнички завжди знаходились на своєму місці.

Саме тому компанія Кистенберг створила унікальні настінні панелі, які допоможуть вам навести лад на робочому місці. Панелі перфоровані для інструментів в гараж складаються зі спеціальних крючків, тримачів, ящиків і контейнерів з кришками. Тепер ви без особливих зусиль можете розмістити викрутки, гайкові ключі, стамески, шайби, цвяхи, болти, шурупи, а також лопати, сапи, граблі на спеціально відведене для них місце.

Панель перфорована для інструментів в гаражПанелі Кістенберг – це зручний, надійний та довговічний аксесуар для будь-якого приміщення. Закріпивши їх на стіну гаража, господарського блоку або майстерні, ви зможете розкласти ручне приладдя в зручному для вас порядку.

Панель Кистенберг – 100% безпечна з екологічної точки зору. Для її виробництва використовують вторинну сировину, яка може бути перероблена не наносячи шкоди навколишньому середовищу. Панелі Кістенберг не бояться перепадів температури, тому можуть бути розміщені, як зовні, так і всередині приміщення

Унікальність такого виробу складається ще в тому, що перфорована панель повністю мобільна. Отже ви можете розміщувати ящики і гачки в такій послідовності, яка буде зручна саме для вас. Також, в будь-який момент можна докупити додаткові елементи.

Кріпиться готовий виріб до стіни за допомогою саморізів або дюбелів, що залежить від матеріалу з якового виготовлена ваша стіна.

Червоно-чорна кольорова гамма дуже естетично виглядає в будь якому приміщенні. До того ж ви самі можете обрати колір ящиків чи контейнерів с кришками при оформленні замовлення. Вони виготовляються в трьох різних розмірах: для дуже дрібних деталей, середніх і трохи більших. Кришки щільно прилягають до контейнерів не пропускаючи вологу або пил. При падінні такий аксесуар не б’ється і не відчиняється, отже вам не доведеться збирати по всьому приміщенню дрібні деталі.

Власники присадибних ділянок, садоводи та городники мають змогу окремо придбати тримачі для ручного сільськогосподарського інструменту, такого як – лопати, вили, сапки, граблі, тощо. Така міні панелі закріплюється на стіну окремо, або як доповнення до великої настінної панелі для інструменту від Кістенберг.

Панелі Кістенберг естетично впишуться в будь-який інтер’єр заміського будинку, СТО, майстерні, гаража або господарського блоку. Це німецька якість за самою оптимальною ціною. Вони прослужать вам протягом довго часу, та стануть незамінними помічниками в підтриманні порядку на робочому місці