Ви підсвідомо вибираєте парфуми, які визначатимуть ваш характер або виділятимуть його основні риси. Послідовність особистості та запаху - це спосіб відчувати себе впевнено та комфортно. Спеціально для вас ми виділили типи особистості, які може поєднувати вибраний тип парфумів, пропонованих на сайті https://dpukraine.com/. Дізнайтеся, яка категорія найкраще підходить вашому персонажу.

1. Професіонал

Ви людина, яка веде впорядкований спосіб життя і найкраще почувається в класичному та елегантному одязі. Ви завжди можете бути стильним, ви любите свою роботу і знаєте, чого хочете - ви професіонал.

Аромати, які підходять для вашої особистості, такі ж, як і ви - ідеальні. У вашій компанії ніхто ніколи не відчує, що панує надмірно інтенсивний аромат. Основними нотами, які ви оберете, будуть жасмин, ваніль і троянда, тому що вам подобаються гармонійні композиції. Ще одна категорія ароматів, яка підійде вам - це бергамот, ірис та коріандр. Ці легкі нотки можуть супроводжувати вас влітку - вони легкі та свіжі.

2. Спортсменка

Ви активні, завжди в русі, наповнені позитивною енергією. Ви любите зручні та повітряні наряди, а вранці замість кави випиваєте склянку води з лимоном, м’ятою та огірком. Ви відчуваєте запах вітру, який принесли із собою після пробіжки у парку, та сонця, яке залишилося на вашій шкірі після занять йогою на свіжому повітрі. Ви сильні і незалежні, але також теплі і відверті - ви спортсменка.

Вам подобається обприскувати себе прохолодним туманом для тіла з ароматом цитрусових. У будь-якому випадку, всі фруктові ноти ідеально гармонують з вашою особистістю. Свіжі апельсини, лайми, кавуни та смородина чудово підкреслюють вашу радісну та активну натуру. Ви, напевно, також почуватиметесь комфортно з зеленими парфумами. Ви можете відчути в них траву, бамбук, квітку лотоса або огірок.

3. Фатальна жінка

Ви розподіляєте свої чари порівну, і коли ви заходите в кафе, ніхто не сумнівається - ви справжня жінка. Ваш макіяж завжди ретельний і відповідний нагоди. Разом із зачіскою, аксесуарами та ароматом ваша жіночність зливається в гармонійне ціле, що підкорює.

У вас є багато улюблених парфумів відповідно до нагоди та настрою. Ви можете бути хижими - тоді ви неодмінно відчуєте запах мускусу, амбри, цибати або кастореуму - тобто нотки, які змушують кров текти у венах чоловіків. Категорія східних парфумів також допоможе вам виразити свою індивідуальність. Інтенсивні аромати спецій - кориця, гвоздика і сандал гармонують з вашим чуттєвим характером.