Керування рестораном передбачає прийняття рішень щодо вибору гастрономічного обладнання, яке найкраще виконуватиме свої функції і, таким чином, дозволить вам отримати хороші відгуки клієнтів. Придбання печі для піцерії або будь-якого іншого закладу харчування - один з перших пунктів у списку, і через її ключове завдання це не простий вибір. 

Піч або пароконвектомат?

Пароконвектомат - це конвекційна піч, яка має багато можливостей. Як він працює? Вентилятори спочатку пропускають гаряче повітря через камери, далі через фільтри, що видаляють з них частинки жиру, а потім таке повітря знову надходить до вентиляторів, і весь процес повторюється багато разів. Завдяки горизонтальній циркуляції та знежиренню в камері забезпечується рівномірна температура, а запахи не проникають. У циркуляційну повітряну камеру додається пара, що запобігає висиханню продуктів і прискорює термічну обробку.

Пароконвектомат дозволяє не тільки випікати, а й:

  • бланшувати,

  • готувати на пару,

  • коптити,

  • готувати на грилі.

Вибір печі за посиланням непростий, тому що потрібно враховувати багато аспектів, таких як:

  • кількість відвідувачів,

  • розміри кухні,

  • підготовлене місце,

  • можливість підключення,

  • досвід шеф-кухаря.

Однією з перших особливостей, на яку слід звернути увагу, є джерело живлення: газове або електричне. Що стосується витрат на закупівлю та експлуатацію, то ціна на газову плиту вища, ніж на електричну, але поточне використання дешевше. Вирішуючи використовувати електричну піч, вам потрібно перевірити, яку напругу потребує пристрій. Те ж саме стосується газових плит - спочатку переконайтеся, що у вас є доступ до газового з'єднання, а потім купуйте обладнання.

Виберіть піч відповідно до потреб вашого ресторану 

Кількість страв, поданих протягом дня, їх різноманітність та час доставки певної кількості страв - це питання, які впливають на розмір печі, тобто на кількість полиць у внутрішній камері. Стандартні пароконвектомати містять від 4 до 20 полиць, і на кожній з них можна розмістити ємність з різною стравою.

Функції, що полегшують роботу будь-якого закладу 

Сучасні печі дозволяють не тільки запрограмувати процес випікання, але й запам’ятати ці налаштування, це прискорює роботу в майбутньому. Що стосується функцій печі, то основною буде діапазон регулювання температури. Сучасні гастрономічні печі дозволяють набагато більше. Пропозиція Accord Group включає пристрої з наступними функціями: автоматичне миття, програми завантаження з USB, швидкий нагрів та охолодження або зонд, завдяки якому можна перевірити температуру м’яса.