Купуємо якісні букети з доставкою для близьких недорого

Завжди мріяли про компоновки, котрі зображаються на фотографіях соціальних мереж? Тепер це можливо: достатньо просто відвідати наш інтернет-магазин, обрати потрібний варіант і оформити замовлення! Гарантуємо, що ви будете приємно вражені та станете нашим постійним відвідувачем.

Що варто знати про флористів та наші рослини?

Найбільшу роль у доставці квітів в Кропивницькому від http://kirovograd.flora24.com.ua відіграють саме флористи: завдяки їхньому досвіду, багажу знань та креативності можна створити шедевр. Наших флористів сміливо називаємо професіоналами, адже вони неодноразово показували свою майстерність на найелітніших міжнародних конкурсах та постійно відвідують різноманітні курси для отримання нових знань.

Щоб вручення букету було вдалим, важливо правильно підійти до вибору рослин. Для своїх композицій відбираємо найкращі рослини, котрі відрізняються яскравими бутонами та соковитими стеблами.

Замовляємо квіти у найкращих компаній України та Європи, де використовують тільки органічні речовини для пророщення.

Коли варто звертатися до нас?

Ми ніколи не відмовляємо клієнтам, тому пропонуємо замовити доставку абсолютно на всі свята в Кропивницькому, включно з:

  • ювілеями;
  • днями народженнями;
  • релігійними та національними урочистостями;
  • професійними днями.

Наш магазин квітів має каталог, де зібрано більш ніж 100 готових зразків букетів: їх можливо змінювати на свій розсуд. Також виконуємо замовлення з нуля виключно згідно з бажаннями клієнтів.

Останнім часом мають попит чоловічі та дитячі композиції, де бутони в Кропивницькому замінюються смаколиками, аксесуарами та іграшками.

Оскільки транспортування виконуємо практично у кожну країну світу, у нас можете відстежити транспортування подарунку на сайті закладу. Потрібно створити особистий кабінет для користування послугою.

Як відбувається вручення?

У нашому закладі продаються недорогі букети з доставкою на http://kirovograd.flora24.com.ua/bukety в Кропивницькому, але ми також пропонуємо замовникам скористатися акціями, знижками та дисконтами на квіти, що організовуються регулярно. Завдяки їм можлива економія до 50% від загальної вартості аранжировки!

Для сплати за послугу використовуємо банківські картки та онлайн-гаманці, що на сьогодні є дуже зручним.