Розмальовки належать до категорії найкращих розвиваючих іграшок для діток. І їх люблять всі, як маленькі діти, так і дорослі. Як тільки малюк навчиться більш-менш впевнено тримати олівець у своїй ручці, для нього можна сміливо купувати розмальовки в подарунок, які пропонує наш сайт видавництва «Ранок». Він буде малювати з великим задоволенням, спочатку суто схематично і недбало. Це нормально, адже дитина тільки вчиться. Він навчиться визначати межі малюнка, підбирати кольори та фарбувати рівно і точно. Комусь для цього потрібно більше часу, іншим - менше. У будь-якому випадку ця діяльність дуже корисна.

Види розмальовок для дітей

Такий вид продукції, як розмальовки дитячі, позитивно впливають на розвиток дрібної моторики. Відповідно рухи стають більш точними. Крім того, розвивається уява, посидючість та увага. Це заняття може захопити навіть тих дітей, які дуже неспокійні. Деякі діти можуть буквально годинами малювати. Також цікаво це робити в компанії мами. Вам просто потрібно купити розмальовки для дітей. Ви відразу оціните всі переваги від такого виду діяльності.

Умовно всі розмальовки можна розділити на ті, які підходять для різного віку, а також несуть в собі різні ідеї. Серед них є наступні варіанти:

  • класичні розмальовки;
  • за номерами;
  • багаторазові;
  • антистрес;
  • розфарбовування плакатів;
  • 3D розмальовки;
  • навчальні розмальовки.

Розглядаючи класичні розмальовки, варто пам’ятати про те, що це книги з малюнками на різні теми, які можна розфарбувати кольоровими олівцями або фломастерами. Малюнки за номерами підходять для дітей молодшого шкільного віку. Суть полягає в тому, що зображення поділено на пронумеровані частини. У комплект також входять фарби з цифрами, якими дитина розфарбовує ту частину малюнка, яка відповідає номеру.

Водні розмальовки стануть хорошим подарунком для допитливих дітей. Все, що для цього потрібно - це вода і пензлик. Дитина, зануривши пензлик у воду, починає малювати зображення, на якому з’являються кольори. Захоплююче видовище, яке викликає багато запитань у маленьких діток. Переваги таких книг полягають у тому, що дитина не забруднюється у фарбу під час малювання, а також у тому, що малюнок знову стає чорно-білим, коли він висохне, і його можна почати малювати знову. Також на сайті видавництва можна наукові ігри купити для тих, хто не проявляє інтересу до розмальовок.