Дуже важливо забезпечити правильне опалення приміщення, в якому знаходиться велика кількість людей. Це максимально підвищить їхню продуктивність і знизить кількість захворювань, до того ж комфортні умови роботи сприяють гарному настрою і підвищенню ефективності. Але в той же час опалювальна система підприємства повинна бути максимально простою, щоб уникнути контролю в експлуатації і контролю над опалювальною системою.

Системи повітряного опалення виробничих та комерційних приміщень, які пропонує компанія https://proton.com.ua/, є одними з найбільш ефективних, вигідних і передових на українському ринку.

Системи повітряного опалення приміщень

Системи повітряного опалення приміщень широко поширені і досить популярні через відсутність недоліків, які характерні більшості інших опалювальних систем на кшталт втрати великої кількості тепла, постійної потреби в ремонті. Сьогодні системи повітряного опалення використовуються в будь-яких сферах і галузях життя. Переваги системи повітряного опалення в тому, що вони мають високу теплопродуктивність, вимагають низьких витрат на виробництво і установку, здатні підтримувати відносно постійну температуру всередині приміщення. Для системи повітряного опалення джерелом тепла використовуються спеціальні тепловентилятори, які розподіляють рівномірно тепло по всій будівлі і приміщенню. Повітряне опалення широко використовується в промисловій сфері, це допомагає уникнути великої кількості витрат на установку та експлуатацію приміщення, а також є вигідним фінансово, адже система повітряного опалення коштує дешевше, ніж система водяного опалення.

Інфрачервоні системи обігріву промислових будівель і приміщень

Переваги інфрачервоних систем обігріву промислових будівель і приміщень в тому, що вони економлять не тільки кількість споживаної енергії, а й дозволяють за максимально короткий час обігріти максимально велику кількість приміщення. Також важливим є те, що установка таких систем обігріву досить проста, те ж саме можна сказати і про експлуатацію. Інфрачервоні обігрівачі кріпляться безпосередньо до стелі, або ж до спеціального підвісу. Можуть вони кріпитися також до верхньої частини стіни, проте для цього необхідно вибрати правильний кут кріплення. Інфрачервоні обігрівачі швидко монтуються, що дозволять незабаром перейти до обігріву приміщення, яке буде прогріте за короткий відрізок часу.