Випускний — свято, що запам’ятовується назавжди

Стрічки на випускний вже традиційно символізують новий етап у житті для тих, хто закінчує дитячий садок, школу, університет. Готуючись до знаменної події, батьки, вчителі та випускники хвилюються: усім хочеться, щоб свято пройшло урочисто і якнайкраще. Тому заздалегідь продумують не лише урочисту частину, а й наряди та аксесуари, вибирають магазин, цікавляться, скільки коштує замовлення оптом та індивідуальне замовлення стрічок і.

Чудово виглядають на випускниках класичні червоні стрічки з яскравими об’ємними написами, вони підкреслюють, що це випускники одного класу. Та в останні роки в Україні велику популярність завоювали різнокольорові стрічки, з різних матеріалів, які не втрачають глибини кольорів та об’ємність зображення довгі роки, і на таку пам’ятку приємно дивитися вже після заходу, вона відроджує яскраві спогади та емоції про останній дзвінок та роки навчання.

Стильний аксесуар для випускного свята від інтернет-магазину «Виплента»

У нашій компанії можна купити готові стрічки на випускний за демократичною ціною та на будь-який смак. У каталозі представлений великий асортимент товару, де можна вибрати відповідні моделі саме для свого свята. Також у магазині є послуга: індивідуальні замовлення, ми враховуємо побажання по розмірах та дизайну виробів. Замовити товар, що сподобався, можна не виходячи з дому, оптом чи вроздріб.

Пропонуємо різноманітність вибору матеріалу стрічок та оформлення напису і видів друку:

  • матеріали високої якості — атлас, оксамит, шовк;
  • вишивка зображених елементів по всій довжині стрічки — дзвінок, корона — нитками золотого та срібного кольорів;
  • присипка різних кольорів, яка не обтрушується на одяг;
  • напис «Випускник 2022» ефектний та об’ємний, завдяки його нанесенню на матеріал спіненою білою фарбою;
  • напис, нанесений дзеркальною плівкою високої щільності та глянцю, переливається всіма кольорами веселки.

Дуже елегантно виглядають стрічки з іменними написами: прізвищем випускника та номером школи або садочка. Малюки пишаються своїми стрічечками та увагою присутніх, а учням напис додає усвідомлення власної значущості, адже на випускному вони завжди в центрі уваги.

Стрічка може бути і нагородною, вона підкреслює досягнення у навчанні.

Де купити стрічки для випускників в Україні?

У нашому інтернет-магазині доступна ціна на випускні аксесуари, просто зробити покупку, а доставка замовлення по Києву та Україні — у зручний для покупця спосіб та не коштує нічого.