Одним з найбільш точних методів обстеження, при якому проводиться ідентифікація людини, а також встановлюються родинні біологічні зв'язку, називається генетичної діагностикою.

ДНК профіль людини - це постійна величина, яка не змінюється. Це дозволяє отримувати різні зразки, зміст ДНК і проводити їх порівняння. ДНК передається від батьків до дітей. Саме завдяки цьому ДНК-тести і аналізи часто використовуються при встановленні ступеня споріднення між різними людьми, в тому числі в межах однієї сім'ї.

Генетичне тестування може проводитися як з використанням біологічних зразків людини, а також з використанням синтетичного об'єкта, який був у тісному контакті з людиною, на якому залишилися його біологічні сліди.

Пройти необхідні ДНК-тести за доступною ціною і записатися на аналіз ви можете за посиланням https://igr-lab.com.ua/genetichni-doslidzhennya1/molekulyarno-genetichni-doslidzhennya на сайті лабораторії ІГР ЛАБ. Ми пропонуємо якісне генетичне тестування з високими показниками інформативності та точності. Як зразки для ДНК аналізу можуть використовуватися:

 • Зразки крові.
 • Ротові мазки.
 • Для встановлення спорідненості в більшості випадків використовуються мазки з рота передбачуваних родичів.

За результатами ДНК-тестів встановлюється індекс, ступінь споріднення. Лікар-лаборант проводить складні розрахунки, використовує спеціальні бази даних алельних частот, щоб зробити максимально точні висновки.

ДНК тести і аналізи для встановлення спорідненості у Києві

Найчастіше ДНК-тести проводяться для встановлення батьківства і материнства. Більш точні результати вдається отримати в тому випадку, якщо в дослідженні беруть участь обидва передбачуваних батьків.

Крім того, за ДНК-тестами можна визначити:

 • схильність до тих чи інших спадкових хвороб;
 • наявність схильності до психічних захворювань і порушень;
 • варіанти реакції організму на прийом тих чи інших препаратів;
 • причину появи тих чи інших симптомів, коли інші методи діагностики не працюють;
 • схильність людини до вживання алкоголю і наркотиків;
 • ризик розвитку тих чи інших порушень, відхилень, патологій у майбутньої дитини;
 • причини безпліддя в бездітних сім'ях.

Хочете дізнатися, скільки коштує ДНК-діагностика? Зверніться до консультантів медичного центру у Києві. Детальна інформація про послуги лабораторної діагностики представлена ​​на офіційному сайті клініки igr-lab.com.ua.

Переваги звернення до лабораторії ІГР ЛАБ для генетичної діагностики і ДНК тестів

Кожна клініка, лабораторія, медичний центр намагаються чимось виділитися на тлі інших медичних закладів. "Медичний центр ІГР" не виняток з правил. Головна прерогатива ДНК-лабораторії - якість і точність, оперативність досліджень, демократичність цін. Щоб досягти такого рівня, ми обладнали лабораторію найсучаснішим обладнанням та витратними матеріалами. Крім того, у нас працюють найкращі лікарі-лаборанти з багаторічним досвідом роботи. Наші фахівці пройшли навчання в провідних ДНК-лабораторіях і науково-дослідних інститутах.

Інші незаперечні плюси звернення до лабораторії ІГР ЛАБ:

 1. широкий спектр аналізів;
 2. можливість розшифровки результатів аналізів лікарями "Медичного центру ІГР";
 3. лояльна цінова політика;
 4. гнучка система знижок;
 5. комфортні умови перебування в медичному центрі;
 6. ввічливий, висококваліфікований персонал;
 7. відсутність черг.

ДНК-діагностика відкриває широкі можливості перед лікарями і їх пацієнтами. Не пропустіть можливість вже сьогодні отримати відповіді на важливі питання.