Мікрокредити кілька років тому набули популярності в Україні. Звертаючись до МФО по “кошти до зарплати”, багато хто навіть не здогадувався, що відсотки з кредиту можуть скласти у підрахунку за рік до 300%. Водночас, нерідко буває, що сума до сплати за місяць складає практично півзарплати, що призводить до оформлення нового кредиту. І так по колу.

Як позбутися мікрокредитів

Проте, мікрокредиту можна позбутися. Достатньо лише знайти, де взяти гроші на перекредитування МФО на більш вигідних умовах. Для цього існує кілька варіантів:

 • попросити кошти у друзів чи знайомих;
 • перекредитуватися у банківській установі;
 • взяти гроші на перекредитування МФО під заставу у небанківській фінансовій організації.

Перший варіант - ідеальний, у більшості випадків безвідсотковий. Але у більшості клієнтів така можливість відсутня. До того ж, не кожен бажає змішувати грошові та особисті відносини, щоб зберегти гарні стосунки з рідними, друзями та знайомими.

Перекредитування мікрозаймів

Перекредитування у банку

Банки надають грошові кошти під значно вигідніший відсоток, ніж мікрофінансові кредитні організації. Беззаставну позику можна отримати під 48% річних, а кредит під заставу - під набагато менший відсоток. При цьому є кілька нюансів:

 • потрібно надати довідку щодо офіційного працевлаштування та ряд інших документів;
 • видача позички буде можлива лише у випадку наявності відмінної кредитної історії;
 • необхідно сплатити різноманітні комісійні збори;
 • розгляд заяви та отримання кредиту може зайняти до 3 тижнів, терміново отримати кошти можна лише на кредитну картку під високий відсоток;
 • позика банком перераховується на поточний рахунок.

Крім того, для отримання банківської позички нерідко доводиться шукати поручителів.

Перекредитування під заставу

Перекредитування під заставу

Навіть якщо Вам потрібні гроші на перекредитування МФО терміново, а Ваша кредитна історія не ідеальна або Ви не маєте офіційного джерела доходу, не засмучуйтесь. Звернувшись до спеціалізованої кредитної організації, що кредитує під заставу майна, Ви отримаєте низку переваг:

 1. Зможете вирішити питання зі збором численних документів швидко та без зайвих клопотів. У деяких компаніях (серед яких - “Кредит 112”) позика надається протягом 1 дня. При цьому потрібно надати лише паспорт, код та документи на право власності.
 2. Сума кредиту становить до 80 % від оціночної вартості майна. У гривневому вираженні це від 30 тис. грн. до 30 млн. грн.
 3. Відсоток по кредиту під заставу у кредитних організаціях може бути наближеним до банківського. Так, компанія “Кредит 112” надає позику від 18% річних під заставу нерухомості і від 3,5 % на місяць під заставу авто. Додаткові платежі чи комісії відсутні. Процент фіксується і не змінюється протягом всього терміну виплати кредиту.
 4. Матимете змогу отримати кошти готівкою (як, наприклад, у “Кредит 112”). Якщо це питання для Вас важливе, перед оформленням позики варто уточнити його у кредитного менеджера.