У моді тематичні заходи та вечірки. Вибір форматів – за організаторами. Дуже часто свята проводять у японській стилістиці. Це стосується не лише оформлення приміщень, а й меню застілля. Для святкового столу замовляють суші та роли – це найпопулярніша їжа з Японії. Смачні, поживні, корисні – можна знайти масу аргументів на користь таких страв. Треба відзначити їхню порційність, що зручно на банкеті. Крім того, виглядають суші презентабельно – це робить їх справжньою прикрасою святкового столу.

Де замовити суші?

У кожному місті діють свої служби доставки. Тернопіль – не виняток. Мешканці міста можуть перейти на сайт https://sushi-pizza39.com.ua/sushii/rolls-39/, щоб оформити замовлення онлайн. В асортименті представлені авторські та класичні японські страви. Замовляти їх можна порціями або цілими сетами.

"Суші/Піца39" порадує не лише різноманітним асортиментом, а й іншими моментами:

  • зручний графік роботи;
  • адекватна цінова політика;
  • акції та бонуси для клієнтів;
  • швидкість доставки їжі.

Уточнюйте у менеджерів терміни доставки та інші нюанси. До речі, можна скористатися самовивозом – на сайті закладу вказані точки видачі.

Як правильно подавати суші та роли?

Зазвичай для заходів замовляють цілий сет – сюди входить від 3 до 6 видів суші та ролів. Сети відрізняються за наповненням, вагою - максимальний звичайний становить 1,5 кг.

Це дозволяє легко нагодувати цілу компанію. Однак часом господарям не хочеться обмежуватися лише суші та ролами. У цьому випадку можна подати гостям японські супи та салати – це найдоречніше доповнення. Не забудьте про азіатські снеки та різноманітні заправки.

З напоїв найкраще замовити зелений чи трав'яний чай. Доречна несолодка газована вода, соки – огірковий, грейпфрутовий, томатний. Можна замовити алкогольні напої. Найчастіше вибирають пиво, вино, саке.

Важливо не тільки правильно підібрати доповнення до суші та ролів. Подумайте про саму подачу їжі. У Японії навіть сервірування столу - це справжній ритуал. Важливо правильно підібрати предмети. Сет викладіть на дерев'яну тацю круглої або квадратної форми. Можна також використовувати велику тарілку. 

Сет розміщується в центрі столу – це не тільки красиво, але й практично – у всіх гостей буде доступ до суші та ролів.

Кожній людині треба видати окремий посуд. Це може бути квадратна плоска тарілка або невелика миска японської стилістики. Обов'язково видаються палички. Звичайно, не всім гостям зручно їсти ними, тому треба надати також європейські столові прилади.