Затока – один із головних літніх курортів України. Проте не всім відпускникам вдається потрапити сюди у гарячий сезон. Що робити, якщо відпустка припадає на період з жовтня до квітня? Не варто відмовлятися від подорожі на море. У Затоці можна чудово провести час у будь-яку пору року.

Де зупинитись туристам?

Можна провести свій cезон здоров'я на морі в Ruta Resort & Event Hotel - тут чудові номера з гарним обладанням. Підібрати та забронювати апартаменти вдасться онлайн.

Туристів порадують ціни на номери. Дізнатись більше про тарифи та акції вдасться на ua.rutaresort.com. На сайті також є інформація про додаткові пропозиції закладу.

Ruta Resort & Event Hotel – універсальний готель. Він підходить не лише для сімейного відпочинку. Сюди можна прибути у рамках корпоративного відпочинку чи івент-події.

Всім гостям готель пропонує відмінний сервіс – уважний персонал завжди готовий прийти на допомогу гостям та вирішити будь-які питання.

Потрібно відзначити зручне розташування готелю. Він знаходиться на першій лінії Чорного моря. Це оцінять постояльці не лише у літній період. Взимку можна насолоджуватися ефектними морськими пейзажами, влаштовувати цікаві фотосесії.

Ідеї ​​для відпустки поза сезоном

Не варто переживати через низьку температуру води. Це повністю компенсує СПА-центр Ruta Resort & Event Hotel. Тут можна влаштовувати термальні процедури. Вони потрібні не тільки для релаксу, але й для оздоровлення організму.

Мрієте все-таки про купання у справжній морській воді? Це легко організувати. Готель дає можливість користуватися гарячим чаном, встановленим прямо на узбережжі. Він з морською водою - вона має цінні властивості, що робить купання по-справжньому корисним.

Можна відвідати басейн з гідромасажем. Тут пощастить вдосталь поплавати - це те, чого ми чекаємо від відпочинку біля моря.

Постояльця можуть відвідувати сауну - звичайну та інфракрасну. У їхньому розпорядженні також соляна кімната – тут створюється особливий мікроклімат. який сприяє відновленню організму, профілактиці низки хвороб.

Завжди можна відвідати масажний кабінет – це доповнить спектр СПА-процедур.

Розвинена інфраструктура готелю дозволяє повноцінно відпочити у будь-яку пору року.

Затока забезпечить культурний відпочинок. Із міста можна вирушити на популярні екскурсії. Наприклад, туристам пропонується відвідати Центр культури вина та Шабо. Можна відправитися вивчати Білгород-дністровську фортецю, Дунайський заповідник Вилкове.