Квартиру можна купити на первинному ринку в новобудові або на вторинному — у власника. Різниця відчутна щодо грошей, якості житла та рівня комфорту, а найголовніше — підходів до вибору нерухомості.

Шукаєте квартиру новобудові! Пройшовши за посиланням https://river-city.com.ua/, ви зможете ознайомитись з пропозицією ЖК “Рівер Сіті”!

Квартири в новобудовах

Поняття «новобудова» поєднує будинки, в яких можна придбати нерухомість від забудовника або його агента. Вибравши і купивши квартиру в новобудові, ви стаєте пайовиком - інвестором у будівництво будинку. Натомість ви отримуєте право на отримання конкретної нерухомості після завершення будівництва будинку.

Квартири в новобудовах орієнтовані на тих, хто не претендує на швидке заселення і готовий почекати 2-3 роки до здачі комплексу. Але знайти житло від забудовника можна і у готових будинках.

Купівля квартири в новобудові зазвичай здійснюється через договір пайової участі. Якщо будинок вже готовий, із забудовником укладається договір купівлі-продажу.

Чим ближче термін здачі новобудови, тим вище вартість квадратного метра. У середньому на етапі котловану квартира коштуватиме на 20–30% дешевше, ніж за видачі ключів. Найвигідніше купувати нерухомість на старті продажів.

Квартири на вторинному ринку

Ринок вторинного житла (або просто «вторинка») складається з квартир, які вже мають власника. Вибір квартир на вторинному ринку приблизно втричі більше, ніж новобудов, тому що до нього включені не лише нові, а й старі будинки.

Вартість «вторинки» трохи нижча, але найчастіше це старі радянські та пострадянські будинки – вони слабко відповідають сучасним стандартам.

На вторинному ринку можна знайти і квартири в новобудовах - вже готові або в будинках, що будуються за договором переуступки.

Яке планування квартири вибрати

Якщо раніше не замислювалися, яку квартиру краще вибрати в плані планування, зараз саме час. Так вам буде простіше звузити коло пошуку та одночасно сформувати чіткіше уявлення про майбутнє житло. Зараз ринок може запропонувати безліч планувань — від компактних студій для студентів до просторих сімейних квартир та видових пентхаусів з терасами та «другим світлом». Залишається тільки визначитися, яка вам підійде.

Поки ви вирішуєте, яку квартиру вибрати, наперед подумайте про ремонт. Залежно від того, чи ви надаєте перевагу житлу з обробкою або без, безпосередньо залежатиме бюджет покупки, а також той обсяг роботи, який з'явиться вже після покупки.