Автономна каналізація є приватним трубопроводом і кінцевим пунктом прийому стоків (яма, септик). Цей резервуар потрібно періодично очищати від нечистот, що накопичилися. Для цього краще скористатися послугами професіоналів, які мають навички у відкачуванні нечистот та спеціальну техніку із потужним насосом.

Замовити послуги з викачки вигрібних ям у Києві можна на сайті https://mtsewer.com.ua/uk/services/mts-vikachuvannya-yam/, де також є можливість ознайомитися із актуальними цінами на різні види робіт. Компанія МонтажТехСервіс працює цілодобово і без вихідних, тому завжди можна розраховувати на їхню допомогу.

Необхідність періодичної відкачки вигрібних ям

Заповнення правильно спроектованого каналізаційного приймача відбувається приблизно раз на 3-4 місяці. При цьому рівень відходів у ямі залежить і від таких параметрів:

 1. Кількість мулу на дні, стінках резервуару (для негерметичних приймачів). Якщо вони щільно покриті фекально-жировими поліпами, вода буде набиратися в яму швидше.

 2. Інтенсивність використання каналізації (гості, додана мийна техніка та ін.). Кожен домовласник має усвідомлювати необхідність своєчасної очистки/відкачування резервуара під стічні води. Якщо цього не робити вчасно, можуть виникнути такі проблеми:

 • Вихід із ладу спеціальних фільтрів, якщо вони були встановлені під час монтажу колектора.

 • Застій брудної води у каналізаційній магістралі, її повільний відтік. Іноді можуть траплятися закиди фекальних мас в унітаз або раковину/ванну. Від цього на стінках труб каналізації не виключені нарости жирових поліпів. У результаті доведеться ретельно промивати систему, щоб повернути колектору колишній діаметр.

 • Розмноження хвороботворних бактерій і, як наслідок, надмірний сморід на ділянці. Неприємний запах з вигрібної ями – це суміш газу метану, аміаку та сірководню. У такому поєднанні вони завдають непоправної шкоди здоров'ю людини. Зокрема, впливають на ЦНС, дихальні органи.

 • Отруєння ґрунту через перелив у нього стоків і неможливість висаджувати в ґрунт господарські культури. Крім того, з такої землі не можна збирати і вживати врожай рослин, що вже проросли, як мінімум 3-4 роки.

Переваги використання асенізаторської техніки МонтажТехСервіс

 • Висока швидкість процесу;

 • Видалення з резервуару навіть застарілих мулових відкладень;

 • Наявність у водія/компанії спеціального дозволу на вивезення та утилізацію стічних вод у спеціальні комунальні очисні споруди, на полігони та ін.;

 • Правильна утилізація фекальних мас та інших побутових відходів;

 • Викачування фекальних/побутових стоків за будь-яких температурних показників.