Довідник для дитини повинен бути не тільки інформатиним, але і цікавим для неї. Дитячі книжки навмисне мають яскраві зображення, цікаві сюжети. Вони в першу чергу повинні зацікавити малюка відкрити їх. Саме такі енциклопедії на українській мові Ви зможете придбати в інтернет-магазині Талант - https://shop.talantbooks.com.ua/.

Довідники для дітей не тільки потрібні для отримання потрібної тематичної інформації. Вони прививають багато інших навичок:

  • самостійність;
  • вміння навчатись та шукати інформацію;
  • розвиток уяви;
  • розширення словникового запасу;
  • розвиток дрібної моторики;
  • концентрацію уваги.

Енциклопедії з віконцями для малюків

Такі довідники для маленьких - це інтерактивна книжка, розроблена спеціально для маленьких. В ній частина інформації подається як у звичайній книжці, а інша частина захована в спеціальних вкладишах. По суті, це книжка-іграшка. Такі книжки зазвичай дуже яскраві, мають безліч ілюстрацій. Саме на них дитина звертає увагу. До кожної ілюстрації захована інформація, яка описує, що саме відбувається на картинці. Завдання такої книжки привернути увагу малюка. Вони зазвичай зроблені на картоні, тому малюку буде важко пошкодити таку книгу. Дитині в ілюстративній формі подаються різні ситуації, які трапляються з героями книжки.

Для дошкільнят віком від 3-х років будуть цікавими книжки про динозаврів чи космос, розвиваючі видання для вивчення протилежностей, лічби, одиниць вимірювання. Для малечі від 1-го року, для дитини будуть цікаві книжки про тварин, кольори та форми предметів, навколишні предмети. Такі книжки будуть вивчатись у формі гри разом із батьками.

В інтернет магазині Talantbooks Ви зможете придбати:

  • серію книжок Елеонори Барзотті “Космос”, “Аеропорт”, “Місто”, “Твоє тіло”, “Динозаври” та “Земля”;
  • підбірку книг Бібліотека малюка для діток віком від 2 до 4 років: “Протилежності”, “Одиниці вимірювання”, “Весела лічба”, “Звірята в будинку”
  • серію “Книжки з віконцями” для діток від 1 року (“Кольори та форми”, “Книжка про мене”, “Перші слова”, “Мами і малюки”).

Замовити будь-яку дитячу книжку можна на сайті з доставкою службами “Нова Пошта” та “Укрпошта”. Книжки будуть у Вас протягом 1-2 робочих днів. Якщо, Ви знаходитесь у місті Харків, то забрати товар можна у точці самовивозу. Звертаємо увагу, що доставка замовлення на суму від 500 гривень БЕЗКОШТОВНА.