Мабуть, кожен чоловік у світі задавався питанням: що подарувати дівчині на день народження? Пошук подарунка для дівчини – це свого роду квест. Є, звичайно, перевірені варіанти: прикраси, електронні девайси від розумного годинника до телефону, одяг або аксесуари, але, що якщо вже дарувати на День народження подарунок, то тільки враження! На сайті Фабрики емоцій ТвоЄ ви можете знайти безліч варіантів, як порадувати свою кохану, та подарувати їй найцінніше - яскраві емоції, що запам'ятовуються!

Найбажаніші подарункові сертифікати для жінок

1. СПА та догляд
Будь-яка дівчина буде задоволена таким подарунком - розслаблюючий масаж тіла або лиця, відвідування СПА-салону, цікаві СПА-процедури. Після такого подарунка ви заробите +100 до турботливості.

2. Майстер-класи
Люди люблять вчитися чогось нового та незвичайного, а нехай навіть і не вчитися, але спробувати! Різноманітні майстер-класи – чудовий спосіб отримати заряд енергії та познайомитися з новими людьми. До того ж можливо, вашій дівчині так сподобається, що вона знайде собі нове хобі.

3. Створення свого парфумерного аромату
А ось це, до речі, надзвичайно оригінальний подарунок. Мало яка дівчина відмовиться від ідеї створення свого власного та неповторного парфуму! Нехай навіть вона опиниться в ресторані в такій же сукні, як і ще чиясь супутниця (страшний сон будь-якої леді), але пахнути ваша дівчина буде особливо.

4. Фотосесії
Майже всі дівчатка люблять фотографуватися! Якщо ваша дівчина не проти періодично побалувати себе новими знімками, подарунок у вигляді фотосесії в студії – це те, що їй точно сподобається!

Ідеї для подарунка чоловікові

День народження – чудова нагода подарувати своєму хлопцю або чоловіку те, про що він мріяв, або зробити йому такий подарунок, від якого він перебуватиме в ейфорії ще кілька днів. Звичайно, вибрати подарунок буває нелегко, проте, якщо знати, у кого запитати, то «проблему» можна вирішити за дві секунди! С Фабрикою емоцій ТвоЄ вибрати гарний подарунок хлопцю буде нескладно:

- подарунки для активних чоловіків
Як кажуть, перші 40 років – найскладніші у житті хлопчика. Подарункові сертифікати на картинг, джип-тури чи квадроцикли – це найкраще, що може статися з вашим коханим;

- подарунки для чоловіків-гурманів
Майстер-класи з приготування коктейлів, вечеря у дорогому ресторані чи дегустація вина? Ваш чоловік оцінить можливість провести гарний вечір у ресторані;

- польоти
Загалом, якщо ви вирішили, що ваш чоловік бачив усе, то ось вам рецепт незабутнього подарунка - політ на повітряній кулі, літаку чи параплані. Ваш чоловік буде у захваті!