Перевезти лежачого хворого в інше місто або до лікарні необхідно так, щоб у жодному разі не зашкодити йому. У ситуації, коли перевезення потребує людина після операції або з травмою, перевозити його звичайним автомобілем небезпечно. Необхідно звернутися до служби, яка має:

  • необхідний транспорт;
  • досвід перевезення таких хворих;
  • та швидко та безпечно транспортує хвору людину.

Для того, щоб перевезти лежачого хворого, необхідно, щоб перевізник мав у своєму розпорядженні вакуумні матраци, спеціальні демпферні носилки, пристосування для фіксації хворої людини в автомобілі. Це дуже важливо, тому що тряска на нерівній дорозі категорично протипоказана людині з різними тяжкими травмами. Перевезення хворих – це дуже відповідальна справа, тому до вибору перевізника треба підходити уважно, враховуючи кожну дрібницю.

На що звертати увагу в першу чергу

Якщо ви думаєте, до якої компанії краще звернутися для того, щоб перевезти хворого, зверніть увагу на наступне:

  • який досвід має перевізник у наданні таких послуг;
  • яке обладнання є у транспорті для моніторингу стану та надання допомоги;
  • чи супроводжуватиме хворого медичний працівник та які у нього є засоби для надання екстреної допомоги;
  • чи надає компанія послуги з підйому на поверх у разі відсутності ліфта в будинку;
  • як швидко перевізник зможе подати автомобіль після вашого замовлення.

Влітку має бути можливість включити в автомобілі кондиціонер, а взимку хворого необхідно тепло одягнути та вкрити ковдрою. Також враховуйте, що якщо хвора людина перебуває у важкому стані, то може знадобитися виклик реанімобіля.

Як підготувати лежачого хворого до перевезення

Перевезення людей з обмеженими можливостями також має здійснюватися спеціальним транспортом – це найбезпечніший та найкомфортніший спосіб пересування для таких людей. Особистий транспорт не підійде тому, що інвалідам протипоказано тривалий час перебувати в положенні сидячи, а розмістити людину в лежачому положенні звичайний автомобіль не дає можливості.
Автомобілі для перевезення хворих повинні бути оснащені інвалідними кріслами та каталками, на яких хворій людині буде комфортно. Санітари допоможуть спустити людину з поверху та безпечно розмістити її в автомобілі. Головне – забезпечення безпеки та зручності пасажира, для цього в такому транспорті повинно бути все, що може знадобитися під час поїздки.