Захист рослин від бур'янів, шкідників та хвороб – важливий етап для сучасного фермерського господарства. Хімічні речовини, які застосовуються в цьому процесі, вимагають грамотного дозування та правильного розпилення. При цьому бажано мінімізувати контакт людини із хімічними речовинами. Тому у сучасних причіпних розпилювачах важливий елемент – автоматизація.

Компанія ТДВ "Львівагромашпроект" пропонує причіпні обприскувачі купити вигідно: систему керування процесом розпилення обирає замовник.

Розглянемо докладніше три можливі варіанти.

Автоматичне керування TeeJet 844E

Автоматичне регулювання розпилювача на основі витрати та тиску забезпечує гнучкість процесу та економну витрату матеріалу для захисту рослин.

Система TeeJet 844E включає:

  • великий дисплей з підсвічуванням;
  • наконечник з колірним кодуванням для легкого програмування;
  • порт для підключення ПК або GPS;
  • п'ять перемикачів секцій штанги плюс головний вимикач;
  • вбудований інструментарій планування програм;
  • однокабельне з'єднання для швидкого підключення;
  • міцний алюмінієвий корпус.

Продуктивність причіпного обприскувача залежить від правильної установки та програмування.

Компанія ТДВ "Львівагромашпроект" пропонує послугу виїзду спеціаліста для запуску техніки в роботу. Також на всі причіпні обприскувачі безкоштовна доставка. Дистанційне керування з елементами АСУ

Дистанційне керування з елементами автоматизації допомагає регулювати витрату розчину та ступінь розпилення. Напівавтоматичний контроль за процесом обприскування відповідає екологічним стандартам та допомагає економно витрачати рідину для удобрення ґрунту та захисту рослин. На причіпні обприскувачі ціна в Україні залежить від рівня автоматизації. Але такі капітальні витрати окупаються у процесі використання техніки. Управління за допомогою ручного пульта. Існує також можливість придбати причіпні обприскувачі, в яких процес розпилення рідини регулюється вручну за допомогою пульта. При роботі з такими механізмами важливо враховувати всі фактори нанесення засобів захисту рослин: температуру та вологість повітря, висоту та нахил штанги та багато іншого. Незалежно від вибраної моделі причіпні обприскувачі, доставка за рахунок виробника.

Популярні моделі причіпних обприскувачів

Обприскувач штанговий причіпний ОПШ-3524

Модель ОПШ-3524 агрегатується з тракторами класу 1,4 т. З. Конструкція штанги дозволяє встановлювати ширину захвату 24 м. Місткість бака - 3500 л. Можна замовити різні модифікації і комплектації.

Обприскувач штанговий причіпний ОПШ-2421

Працює з тракторами класу 1,4 т. С .; 2 т. З. Ширина колії регулюється в межах 1,5 - 2,1 м. Ширина штанги - 21 м, висота змінюється від 0,5 до 1,9 м. Бак вміщує 2500 л.