Проводячи порівняння твердопаливних котлів, не можна також оминути і такий параметр, як механізм їх завантаження, який може бути двох типів: автоматичний і ручной.

Придбати твердопаливний котел ви можете в розділі нашого сайта твердопаливні котли львів ціна.

Конструкція котлів з автоматичною подачею палива мають у своїй основі основну частину і особливий бункер, безпосередньо в який поміщається паливо. У тому випадку, якщо їм є вугілля, то величина його частинок не повинна перевищувати 25 мм, Однак існує і можливість застосування пелет, які однозначно не перевищують даний параметр.

В нашому магазині ви можете купити циркуляційний насос у львові.

Для безперервного і якісного функціонування одного завантаження палива вистачає приблизно на строк від трьох до п'яти діб, що робить роботу з котлом дуже зручною і неважкою.

При цьому розмір бункера котла може бути самим різним, все залежить виключно від уподобань господарів, так як завантажити цю камеру можна багато витратного матеріалу, тим самим надовго забувши про необхідність поповнювати запас теплоносія в котлі.

Інтернет супермаркет espo пропонує великий вибір опалювального обладнання.

Подається паливо за допомогою одного з двох варіантів – або із застосуванням шнека, або використовуючи поршень. Незалежно від цього можна з упевненістю сказати, що самий економічний твердопаливний котел однозначно буде мати автоматичний механізм подачі палива, що не тільки запобіжить надмірна витрата матеріалу, але і зможе гарантувати стабільну потужність роботи обладнання.

Ручне завантаження є більш звичним для споживачів і передбачає самостійне заповнення камери котла паливом. Багато господарів чудово обізнані про те, як працює твердопаливний котел цього типу, оскільки часто стикалися з ними в традиційних сільських будинках. Такі котли здатні функціонувати на будь-якому матеріалі (вугілля, тирса, торф тощо).