Справжнім порятунком від спеки стали не так давно придумані кондиціонери. З придбанням цього апарату проблем, зазвичай, не виникає – будь-який більш-менш пристойний магазин побутової техніки має широкий асортимент даної продукції. А як бути з установкою?

Вартість встановлення кондиціонеру можна дізнатися в розілі нашого сайту монтаж кондиціонерів львів ціна.

Страшного і складного тут нічого немає, але є особливості, про які необхідно знати обов'язково. У цій статті читач дізнається про спосіб і особливості установки кондиціонера своїми руками.

В розділі встановлення теплових насосів львів ціни, ви можете замовити встановлення теплового насосу.

Встановлювати кондиціонер краще під час ремонту приміщення, в якому він буде знаходитися. Таким чином можна уникнути додаткових витрат на заміну шпалер або фарбування стін, так і додаткових генеральних прибирань проводити не доведеться.

В розділі монтаж систем опалення львів ціни, ви можете дізнатися вартість замовлення встановлення систем опалення.

Перед тим, як займатися установкою внутрішнього і зовнішнього блоків, треба вибрати найбільш підходяще для їх монтажу місце:

1. Внутрішній блок повинен кріпитися на відстані 15 сантиметрів від стелі, 30 сантиметрів – від бічних стін. Довжина між внутрішнім блоком і будь-якою перешкодою, який перекриває потоки повітря від кондиціонера не повинна бути менше півтора метрів.

2. Місце для монтажу вибирається з урахуванням розташування обох блоків. Бажано скоротити трасу між внутрішнім і зовнішнім блоками до мінімальних відстаней, адже чим менше довжина траси, тим менше в ній залишається конденсату. Довжина траси може бути більше півтора метрів, але ніяк не менше. Перепад висоти між зовнішнім і внутрішнім блоками припустимо до 3 метрів.

3. Зовнішній блок може бути встановлений трохи нижче віконного зливу, або праворуч на бічній стіні будинку (або ж на даху).