Будівництво будинку – витратний проект. Замовники шукають різноманітні методи економії. Найефективніший – придбання бюджетних будівельних матеріалів. До таких належать профнастил. З його допомогою можна оформляти стіни, дах. Використовується профнастил під час зведення огорожі ділянки.

Пропозиції "БудХарків"

У профнастилу багато переваг, одна з них – доступність. Сьогодні придбати матеріал можна онлайн. Завітайте на каталог на https://bud.kharkov.ua/category/profnastil_kharkov/, щоб ознайомитися з продукцією “БудХарків”. Це профнастил власного виробництва, він створюється з допомогою сучасних виробничих ліній. Використовується сировина як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва - зі Словенії, Китаю, Південної Кореї.

Вибирати на сайті будівельні матеріали зручно – докладні описи, фото та фільтри спрощують порівняння. На допомогу завжди готові прийти продавці-консультанти. На bud.kharkov.ua вдастся дізнатися їх контакти. 

Доставка товарів здійснюється по всіх містах. На сайті компанії уточнюйте умови та способи оплати.

Від чого залежить ціна профнастилу?

Матеріал представлений на ринку у великій кількості, ціна на нього варіюється. На вартість впливають такі моменти:

  • вид металу;
  • якість прокатки;
  • товщина листа;
  • висота гофри;
  • тип декоративно-захисного покриття.

Заощаджувати на будівельному матеріалі не рекомендується. Це стосується не тільки профнастилу. зазвичай ціна прямо пропорційна до якості. Краще переплатити, щоб отримати надійний та довговічний профлист, який зберігатиме свій первісний вигляд протягом усього терміну експлуатації.

Переваги профнастилу

Універсальність – одна з головних переваг. Їм можна оформляти стіни, дахи. На кожен випадок пропонується окремий варіант профнастилу. Доступні також універсальні листи.

Вага листів помірна, тому вони не обтяжують фундамент будівлі. Слід зазначити, що маса також спрощує транспортування та монтаж. Встановлення відбувається швидко. Бажано запросити фахівців, щоб забезпечити економічний розкрій, якісний монтаж листів.

Профнастил добре витримує механічні дії. Йому не страшні снігові маси – матеріал не прогнеться і збереже свою форму.

Завдяки верхньому покриттю профнастил також легко витримує вплив вологи, ультрафіолету. Все це забезпечує тривалу експлуатацію. На металевих листах не буде появлятися корозія.