Накладні лед світильники різноманітні за видом світла (натуральний білий, теплий білий, холодний білий, теплий жовтий). Розсіювачі бувають двох видів: матовий та прозорий. Світильники з матовим розсіювачем освітлюють приміщення м'яким розсіяним світлом, а прозорий розсіювач забезпечує потужний і яскравий потік світла. Усі світильники накладні світлодіодні діляться на три типи, стельові, настінні та універсальні.

Стельові накладні світильники в основному мають більші розміри, ніж настінні. Конструктивно можуть бути виконані у вигляді спеціальних блоків. Ці світильники мають різну потужність і широкий рівень розсіювання світла. Настінні накладні світильники мають досить компактні розміри і, як правило, вони поодинокі. Їхня особливість у тому, що вони відрізняються варіативністю дизайну на відміну від стельових моделей. Універсальні світильники характеризуються середньою потужністю та розмірами. Основний напрямок їх використання – офіси, громадські приміщення, коридори.

Накладний світлодіодний світильник: багатство вибору

Широкий вибір світильників у інтернет-магазині unilem.com.ua дозволяє використовувати їх у різних приміщеннях: від спальні до офісу. Різноманітні моделі та форми допоможуть вам легко створити оригінальний дизайнерський інтер'єр. Так, наприклад, потужні накладні світильники гармонійно впишуться в інтер'єр просторих приміщень і кімнат. Накладні світлодіодні світильники менші та з малою потужністю більш органічно підійдуть для міських квартир та невеликих приміщень.

Монтаж накладних світильників відбувається максимально швидко, тому що для таких світильників не потрібно готувати посадкові місця. Варто зауважити, що накладні світлодіодні світильники є екологічно чистими завдяки тому, що виконані на основі застосування сучасних технологій. Необхідно звернути увагу і на те, що форма та дизайн накладних світильників безпосередньо впливають на їхню вартість. Встановивши накладний світлодіодний світильник, ви помітно економитимете і не переплачуватимете на електроенергії.

Світильники стельові світлодіодні накладні: переваги

  • Для накладних стельових світильників не потрібна підготовка посадочних місць, тому їх монтаж та підключення до мережі проводиться набагато швидше, ніж монтаж врізних світильників.
  • Світильник світлодіодний стельовий накладний часто використовують для освітлення офісів, адміністративних будівель та громадських приміщень.
  • Світлодіодні світильники довговічні та економічні. Світлодіодна лампа споживає майже в 10 разів менше електричної енергії, ніж енергозберігаючі лампи та лампи розжарювання.