Компанія Sony є однією з лідерів на багатьох ринках у самих різних нішах. В каталозі компанії можна знайти як портативні програвачі, так і ігрові консолі. Окрім перерахованих ніш, компанія Sony також досить вдало просуває свої навушники та про одну з новинок компанії ми й поговоримо сьогодні.

Максимальний комфорт – це те за що користувачі полюбляють TWS навушники. Завдяки повній відмові від дротів, тепер будь-який охочий може насолоджуватися прогулянкою у будь-яку погоду не переймаючись за життя своїх навушників. Також такий формат навушників знайшов своє визнання у спорті, адже тепер під час пробіжки ви можете слухати улюблену музику і не відволікатися на дроти, які постійно плутаються та витягують навушники з ваших вух. Враховуючи все це не дивно що навушники у форматі TWS такі популярні, але що ж для користувачів приготувала компанія Соні?

Sony WF-1000XM4 – новий рівень комфорту використання

Компанія Соні вже неодноразово випускала свої навушники у TWS, але цього разу на фанатів чекало дещо неперевершене. Sony WF-1000XM4 – це вже четверте покоління серії яке закохало в себе мільйони користувачів з усього світу. Але що ж у новій генерації такого особливого? Розберімось!

6251ff58a9e2d.jpeg

Розміри

На відміну від попередньої моделі від Соні – Sony WF-1000XM4 значно менші. Розміри зменшилися не тільки у самих навушників, але й у кейса. Тепер користувачі, без проблем, можуть носити навушники у п’ятій кишені джинсів і завжди мати навушники при собі.

Звучання

Про якість звуку навушників від Соні ходять легенди та нова модель цілком їх виправдовує. Вона підтримує якісний бездротовий звук з фірмовою технологією кодування LDAC, та може похизуватися покращеною системою шумопоглинання. Що ж стосується якості самого звуку то тут як і завжди у Соні – все на вищому рівні.

Sony WF-1000XM4 чудово пораються з високими, середніми та низькими частотами. Завдяки відсутності якогось конкретного спрямування у питанні відігравання частот ця модель чудово підійде для впевнених меломанів.

Технологічні особливості

Кожна нова модель навушників від Соні це завжди технологічний прорив і цей випадок не виключення. Завдяки використанню новітнього процесора, компанії вдалося вивести якість шумопоглинання на новий рівень. Окрім того, модель оснащена двома високо чутливими мікрофонами, і спроможні записати голос користувача навіть якщо той говорить пошепки.

6251ff602d3e2.jpeg

Задля того, щоб така чутливість не відзеркалювалася на комфорті співрозмовника і самого користувача компанія Соні додала у цю модель технологію Automatic Wind Noise Reduction. Її суть полягає у тому, що навушники спроможні самостійно відслідкувати навколишні шуми та заглушити їх задля комфорту користувача.

Підбиваючи підсумки стосовно новинки від компанії Соні ми з впевненістю можемо сказати, що ці навушники стануть одними з хітів продажів. Завдяки зменшеним розмірам, новим технологіям та фірмовій якості звучання від Соні – WF-1000XM4 обов'язково знайде свого слухача.

Замовити новинку від компанії Соні або познайомитися з каталогом якісних навушників від провідних брендів ви можете відвідавши каталог інтернет-магазину Soundmag. Там на вас чекатимуть найпопулярніші моделі від відомих брендів, а ще великий вибір аксесуарів та приємні ціни. Завітайте до каталогу магазину аудіотехніки Soundmag, щоб особисто переконатися в цьому.