Теплоізоляція приватного будинку – це інвестиція з ефектом на кілька років. Насамперед – це користь для здоров'я сім'ї та добробуту проживання у будинку. На сторінці https://teplo-tex-stroi.com/ukr клієнта чекають різноманітні пропозиції від компанії «ТеплоТехСтрой».

Переваги використання технології у приватному будинку:

  • Ізоляція дозволяє знизити витрати на опалення взимку, а також заощадити на охолодженні влітку.
  • Запобігає утворенню конденсату в конструкції. Навіть якщо утворюється конденсат, його кількість буде невеликою і здатною випаровуватися протягом року. При цьому зона конденсації повинна розташовуватись у місці утеплювача (а не в кладці, у клейовому шві тощо).
  • Запобігає утворенню цвілі в кутку або навколо вікон (підвищується температура поверхні стін). Ці зони в основному є проблемними тепловими містками, які більше охолоджуються, на них конденсується волога, що спричиняє утворення небезпечної цвілі.
  • Тепловий комфорт у будинку покращиться. Різниця температур між внутрішньою поверхнею стін та повітрям не повинна бути більшою за 2-3°С, це забезпечує оптимальний тепловий комфорт у будинку. Чим вище температура поверхні стін, тим нижче температура нагрівання потрібна, щоб почуватися комфортно.
  • Стабільне тепло у будинку. Чим більша температура поверхні стін, то менше необхідно обігрівати будову.

Утеплення будинку ускладнюється тим, що спочатку необхідно оцінити, чи не страждає будівля від проблем, які можуть негативно вплинути на успіх всього процесу. Це може бути вода, що підіймається крізь стіни або волога, що стікає фасадом, через пошкоджену покрівлю. Тому, що новий фасад прослужить довгі роки, компанія «ТеплоТехСтрой» рекомендує розв'язувати ці проблеми до того, як ви приступите до самого утеплення.

На сторінці https://teplo-tex-stroi.com/ukr/uteplenie-doma замовник побачить прайс-лист запропонованих послуг.