Неможливо уявити собі сучасний будинок без столу. Цей предмет інтер’єру виконує не тільки практичну, але й естетичну функцію. Різновиди столів, які представлено в магазинах, дозволяють вибрати найбільш підходящу модель для кожного користувача.

Які бувають столи

В залежності від конструкції, матеріалу виготовлення, а також функціоналу столи бувають таких видів:

  • Обідній. Цей стіл, що використовується для обідів та святкової сервіровки, відрізняється великим розміром та чотирикутною або овальною формою. Для того, щоб встановити такий стіл потрібна неабияка площа кімнати, тож їх зазвичай використовують у приватних будинках з великими кімнатами.
  • Трансформер. Для того, щоб зекономити простір, виробники придумали стіл, який займає мало місця, але в разі необхідності може розкладатися до потрібного розміру.
  • Журнальний стіл. Ці невеличкі столики мають подовжену стільницю і низькі ніжки. Він застосовується в інтер’єрі, що витриманий у східному стилі і може використовуватися разом з подушками, на які треба сідати навколо стільниці.
  • Письмовий стіл. Широка стільниця і наявність полочок і шухлядок робить такий виріб незамінним на робочому місці. Ще один різновид – комп’ютерний стіл, що обладнаний додатково поличкою під клавіатуру та місцем для системного блоку.

В залежності від площі кімнати і призначення самого столу вибирають форму виробу. Прямокутні столи зручно розташовувати вздовж стінки, а овальні чи круглі – посеред кімнати. Для маленьких приміщень або невеликої кількості людей використовують квадратні столи.

Матеріали, з яких виробляють столи, доволі різноманітні. Виробники пропонують моделі, що виготовлені не тільки з традиційних дерева і ДСП, але й з металу або скла. Обираючи виріб приймайте до уваги умови, в яких буде використовуватися стіл. Так, наприклад, моделі з металу не зможуть довго експлуатуватися в умовах високої вологості, а на скляних поверхнях добре видно плями і бруд, тому їх не радять купувати в приміщення, де знаходиться висока кількість людей.

Велика різноманітність видів столів допомагає підібрати саме той, який ідеально підійде до ваших потреб і зробить ваш інтер’єр неповторним. В нашому інтернет-магазині kult-mebeli.com.ua ви знайдете в широкому асортименті різновиди столів на любий смак і гаманець.