Лазерний станок для різання труб сьогодні вважається найбільш ефективним обладнанням. Саме з цієї причини лазерні верстати з успіхом використовуються в різних видах промисловості. На ринку представлено обладнання різноманітної функціональності, принципу дії, технічних, експлуатаційних характеристик.

Вибір верстата

Лазерне обладнання представлене газовими верстатами, твердотільними пристроями та верстатами оптоволоконного різання. Кожен вид характеризується перевагами, особливостями функціонування та переважною сферою використання. Оптоволоконний верстат для лазерного різання труб у порівнянні з газовими відрізняються:

  • високою швидкістю різання

  • ідеальною якістю променя

  • тривалим та стабільним експлуатаційним терміном

  • економічність (споживана потужність нижче на 20-30%)

  • відсутність необхідності в частому налаштуванні оптичного шляху.

Якщо порівнювати волоконне і твердотільне різання, то другий також буде набагато виграшнішим за такими параметрами, як швидкість різання, низька вартість обслуговування, ефективність фотоелектричного перетворення.

Лазерний верстат для різання металу є незамінним при виготовленні комплектуючих деталей для побутової техніки, металургійного, сільськогосподарського обладнання. Крім цього, верстати справляються зі складними завданнями в авіаційній, машино-, корабельно-будівельній промисловості, рекламній сфері, переробній галузі.

Висновки

Вибір лазерного верстата певного типу залежить від виробничих особливостей та вимог. Газовий верстат ідеально підійде для обробки пластику, дерева, паперу. Для різання металевих листів найкращим вибором стане оптоволоконне обладнання. Верстат лазерного різання справляються не тільки з високоточною обробкою металевого листа згідно з кресленням, але й використовуються для виконання таких робіт, як зварювання, маркування, гравіювання поверхні.

Залежно від товщини листа або труби, можна підібрати верстат для лазерного різання металу з відповідними технічними характеристиками. Рекомендується розглядати обладнання з широким функціоналом, що дозволить у майбутньому розширювати виробничі можливості без необхідності оновлення обладнання в цехах. Асортимент включає велику кількість моделей, завдяки чому підібрати верстат лазерного різання не складе особливих труднощів.