Найчастіше в рекламній справі вірно підібрані кольори виступають в якості фактора більш вагомого, ніж фактаж, що міститься в оголошенні. В першу чергу прочитати вашу вивіску змушують саме графічне рішення і колірна гамма в оформленні, які і привертають увагу потенційного клієнта. Тому для замовлення зовнішньої реклами дуже важливо звернутися саме до професіоналів, набравши всього три слова в пошуковику: зовнішня реклама або вывески с подсветкой.

Психологи стверджують, що в переважній більшості випадків колірна гамма у відхиленні або прийнятті рекламованих послуг чи продуктів є визначальним фактором. Наприклад, перед очима у вас кілька варіантів рекламних вивісок, який ви в першу чергу прочитаєте? Навряд чи ви першій прочитаєте, виконану в чорно-білих кольорах зовнішню рекламу. Різним впливом на різні групи і різних людей володіє кожен колір. Надзвичайно важливо для рекламної справи, щоб дизайн вашого лайтбоксу або вивіски, замовлених на http://magicgroup.com.ua/neonovyie-vyiveski/, обов'язково спрямованим був на вашу цільову аудиторію. Кольори постарайтеся підібрати такі, щоб вони підкреслювали текстове навантаження адресованого своєму споживачеві рекламного продукту.

Червоний колір, наприклад, пов'язаний з владою, дією і агресією, хвилюванням, теплотою і драмою, любов'ю, пристрастю і вогнем, небезпекою і гнівом, високою температурою і кров'ю. Червоний - колір дуже помітний, який привертає увагу завжди. Цей колір в той же час також одночасно стимулює кілька емоцій. Наприклад, червоний сигнал світлофора закликає звернути увагу і зупинитися. Таким чином, виконаний в червоному кольорі рекламний щит, викликає природну потребу, зупинившись, прочитати вміст рекламного продукту! Людям в казино, як показують дослідження, властиво більшою мірою грати на гроші саме в червоних приміщеннях, ніж в приміщеннях будь-якого іншого кольору. Червоний колір в рекламному бізнесі дуже підійде для ресторанів або фастфудів зоомагазинів або автомобільних салонів.