Якоїсь миті на будь-якого вейпера знаходить натхнення створити рідину самому. І насправді це дуже круте рішення, яке дозволяє вам вивчити нову навичку, освоїти мистецтво самозамісу, і до того ж процес сам по собі дуже цікавий та захоплюючий. Для того щоб створити рідину вам знадобиться база, ароматизатори та нікотин (якщо в ньому є необхідність). У цій статті ми з вами детально розберемо один із головних компонентів – базу. Адже її вибір вплине на всі властивості, які є в рідині. Наприклад, база для электронных сигарет дає багато пари та середню міцність, 50/50 робить акцент на яскравості смаку, а пари навпаки дає менше. База 60/40 – щось середнє між першими двома варіантами. Тому тут головне зрозуміти для себе, яке співвідношення вам підходить, щоб готова рідина принесла якнайбільше задоволення.

Чи може у базі бути нікотин?

Нікотин – один із головних компонентів для створення рідини, але його додавати необхідно лише тим вейперам, кому цей компонент важливий. Якщо ви ніколи не парили міцні жижі і до паріння не вживали сигарети, то і пробувати нікотин не радимо, адже він викликає звикання. Якщо цей компонент вгамовує ваш нікотиновий голод і ви без нього не можете, то звичайно, сміливо його додавайте до складу вашої рідини.

Нікотин може міститися вже в готовій базі для паріння разом з пропіленгліколем і рослинним гліцерином. Ми знайшли таку функцію на сайті інтернет-магазину Vaper`s Lab. Компанія пропонує одного з найкращих виробників баз, який тільки є на вейперському ринку, і це Hysteria. Hysteria у свою чергу має три види баз з різним співвідношенням VG/PG:

• Hysteria Balance VG/PG 50/50

• Hysteria Optimal VG/PG 60/40

• Hysteria Cloud VG/PG 70/30

До будь-якої з цих баз ви можете додати будь-яку міцність органічного нікотину. Вона варіюється від 0 до 18 мг/мл. Градацію міцності ви вибираєте вже на сторінці з базою, яка вам підходить. Також ви обираєте об'єм флакона. На сайті Vaper`s Lab вони бувають двох видів – на 100 мл та 500 мл. Дивлячись на який проміжок часу ви замішуєте собі жижки.

Купити базу для вейпу буде найкращим вашим рішенням, яке заощадить час та гроші, а готова рідина буде максимально смачною! Vaper`s Lab це вам гарантує, ознайомитися з продукцією.