Як вибрати ортопедичні устілки? Особливо актуальне питання серед не лише пацієнтів, а й цілком здорових людей, які бажають розвантажити ноги, досягти профілактичного ефекту.

Критерій вибору справді багато: свідчення, конкретний діагноз, вплив, матеріали та інше. Зауважимо, що найкращу консультацію запропонує лише ортопед, а отже такі вироби краще вибирати у спеціалізованих салонах.

Щоб виключити будь-які помилки та зробити вибір простіше, розповімо про основні нюанси.

Основні показання до носіння

Перед тим, як купити ортопедичні устілки Житомир, потрібно точно знати, які саме вироби підійдуть саме вам. Показання такі:

  • вальгусна або варусна деформація стоп;
  • у період відновлення після травм та операцій;
  • наявність п'яткових шпор;
  • при варикозі;
  • утворенні міжхребцевих гриж;
  • деформації у сфері тазу.

Індивідуальні ортопедичні устілки Житомир є більш пріоритетними для замовлення і для профілактики, і для лікування. Справа в тому, що ортези виготовляються за всіма анатомічними особливостями стопи пацієнта, тому вони підійдуть ідеально, а ефект буде 100%.

Ортопедичні устілки під час плоскостопості: як вибрати?

Чи потрібні ортопедичні устілки точно знає ваш лікар. Рекомендуємо носити їх лише за призначенням. В іншому випадку ефект може бути протилежним;

Устілка має виготовлятися виключно з надійних, якісних, а також екологічних матеріалів. Тільки так не ковзатиме, запропонує хорошу поглинання, а також дихаючі властивості.

обов'язково купувати ортопедичну продукцію у спеціалізованих магазинах чи салонах. Тут фахівці нададуть необхідну консультацію та рекомендацію щодо підбору та подальшого носіння.

Різновиди ортопедичних устілок

Залежно від характеру свого впливу, ортези бувають:

  • Профілактичні.

Найчастіше їх використовують для відновлення та підтримки стопи, рівномірного розподілу навантаження. Підходять для вагітних, спортсменів, людей, які багато часу проводять на ногах.

  • Лікувальні ортопедичні устілки Житомир.

Застосовуються виключно для лікування патологій та деформацій: поздовжня та поперечна плоскостопість, клишоногість, п'яткова шпора та інші.

Існують також дитячі, діабетичні устілки. Більше про різновиди розповість хірург-ортопед.

Де придбати ортопедичні устілки?

ОртоМедЦентр – це найкраще рішення для покупки ортопедичних товарів різного призначення. Фахівці запропонують ортопедичні устілки кращої якості, як готові, так і на замовлення.

На сайті вже представлений широкий асортимент устілок різної дії. Купити ортопедичні устілки Житомир найкраще у професіоналів своєї справи. ОртоМедЦентр допомагає клієнтам з 2008 року!