Напевне, ви не раз помічали ігрові автомати, назва яких закінчується на Megaways. Це ознака того, що у грі використовується популярна технологія. Вона дозволяє активувати більш ніж 11 тисяч оплачуваних ліній одночасно.

Першою цю технологію придумала компанія Big Time Gaming/ Гравці люблять гральні автомати Megaways за їх шалену прибутковість. Спробувати відеослоти Мегавейз можна безкоштовно, активувавши в Cosmolot бонус за верифікацію.

У чому полягає механіка Мегавейз

Механіка Мегавейз була вперше впроваджена відомим провайдером Big Time Gaming. Вона настільки сподобалася гравцям, що швидко з’явилися Мегавейз-версії вже відомих ігрових автоматів.

Згодом, права на використання технології почали купувати також інші розробники для своїх хітових відеослотів. Адже коротенька приписка “Мегавейз” у кінці назви гри одразу викликала підсилену увагу гравців. На сьогодні, ігри з цією механікою можна знайти також у 3 Oaks Gaming, Pragmatic Play, Playson, Red Tiger, B Gaming, Quickspin, Only Play та інших.

Mega ways дослівно перекладається з англійської як “багато шляхів”. Ігрові апарати з цією технологією мають фіксовану кількість барабанів - зазвичай, їх 5 чи 7. А от кількість рядків з символами на барабанах постійно змінюється. Причому, зміни відбуваються на кожному барабані окремо. В результаті, може скластися ситуація, коли на першому барабані 3 символ, на другому 1, на третьому - 5 і т.д.

Таким чином, число та конфігурація ліній виплат змінюється з кожним обертанням. Загальна кількість оплачуваних ліній на слотах Мегавейз може перевищити 11 000 штук. Завдяки такій величезній кількості можливих комбінацій - гравець зриває величезні виграші навіть за невеликих ставок.

Найцікавіші відеослоти Megaways

Ми зібрали кілька найцікавіших ігор з технологією Мега Вейз, які можна зустріти українських казино. У списку є як ігри від Біг Тайм Геймінг, так і від інших провайдерів.

  • The Dog House Megaways (Прагматік Плей) - відеослот про кращих друзів людини. Максимальний множник - х12 000. Безкоштовні спіни запускаються скаттерами чи їх можна купити за бажанням гравця. Під час фріспінів можна обрати одну з бонусних функцій. Перший варіант - це вайлди, які залишаються на місці випадіння до кінця фріспінів та несуть додатковий множник всім комбінаціям.. Другий - дощ із вайлдів, який дає до 6 бонусних символів за одне обертання. Виробник прямо називає рівень RTP у грі - 96,55%.
  • Buddha Mega-Ways (3 Оакс Геймінг) - ще одна мегаприбуткова гра. Крім функції Мега-вейз тут також діє каскад. Він запускається при кожному виграші, замінюючи виграшні символи випадковими. Каскад діє, доки формуються нові комбінації. Також діють фріспіни, які можна виграти чи придбати. При виграші, гравець може ризикнути та збільшити кількість спінів, зігравши в колесо фортуни. Під час дії фріспінів, виграшні символи не лише розпадаються. Але кожна нова комбінація збільшує свій множник на х1.
  • Extra Chili Мегавейс (Біг Тайм Геймінг) - ігровий автомат, у якому реалізовано одразу багато цікавих механік. Крім функції Мега-вейс, тут також діє заміна “спрацбювавших” символів на нові випадкові. Внизу барабанів може з’явитися новий рядок з символами. Також діють фріспіни, під час котрих множники постійно зростають. Скаттери дозволяють виграти додаткові обертання. Гра на колесі фортуни після отримання спінів дозволяє збільшити їх число. Також діє опція купівлі на фрі спіни та деякі інші бонуси.