У Харкові відбулися заходи з вшанування памʼяті героїв Небесної Сотні. Уранці 21 листопада біля памʼятника Героям Небесної Сотні на Майдані Свободи відбувся мітинг-реквієм. Учасники мітингу поклали квіти до памʼятника та вшанували хвилиною мовчання загиблих, розповідає портал Мій Харків.

Під час мітингу виступили представники влади, громадських організацій та родичі загиблих. Вони висловили свою шану та повагу героям Небесної Сотні, які віддали своє життя за волю та незалежність України.

Також у Харкові відбувся ряд інших заходів, присвячених памʼяті героїв Небесної Сотні. Зокрема, у Харківському академічному театрі опери та балету імені Л. В. Собінова відбувся концерт, присвячений цій події.

Актуальні новини Запоріжжя читайте на сайті myzp.info!

Мітинг-реквієм

Мітинг-реквієм розпочався о 10:00 ранку. Учасники мітингу зібралися біля памʼятника Героям Небесної Сотні на Майдані Свободи. Учасники мітингу поклали квіти до памʼятника та вшанували хвилиною мовчання загиблих.

Під час мітингу виступили представники влади, громадських організацій та родичі загиблих. Міський голова Харкова Ігор Терехов висловив свою шану та повагу героям Небесної Сотні. Він сказав, що подвиг героїв Небесної Сотні назавжди залишиться в памʼяті українців.

«Герої Небесної Сотні – це наші герої, це наші захисники, це наші земляки, які віддали своє життя за волю та незалежність України. Ми ніколи не забудемо їхнього подвигу, ми ніколи не забудемо їхніх імен, ми ніколи не забудемо їхньої боротьби», – сказав Ігор Терехов.

Представник громадської організації «Майдан» Ігор Колихаєв сказав, що подвиг героїв Небесної Сотні є прикладом для всіх українців.

«Герої Небесної Сотні – це приклад для всіх нас, це приклад того, як потрібно боротися за свою свободу та незалежність. Ми ніколи не забудемо їх, ми завжди будемо памʼятати їхній подвиг», – сказав Ігор Колихаєв.

Родич загиблого Героя Небесної Сотні Олега Попова Наталія Попова сказала, що подвиг її сина буде вічно жити в серцях українців.

«Олег завжди був патріотом України, він завжди мріяв про вільну та незалежну Україну. Він віддав своє життя за цю мрію, і його подвиг буде вічно жити в серцях українців», – сказала Наталія Попова.

Концерт

Увечері 20 липня у Харківському академічному театрі опери та балету імені Л. В. Собінова відбувся концерт, присвячений памʼяті героїв Небесної Сотні.

Концерт був присвячений памʼяті героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за волю та незалежність України.