Шкідники культур є серйозною небезпекою для кожного дачника чи агросектору, але з появою інтегрованого захисту – вони не проблема. У каталозі інтернет-магазину https://harvest-center.com.ua/zasobi-zahistu-roslin/ представлений широкий асортимент засобів. По суті, система захисту передбачає кілька методик, поєднання яких дозволяє ефективно позбутися комах. Відмова від агресивних хімічних речовин та їх заміна безпечними дає можливість знизити збитки для оточення.

Що таке ІЗР?

ІЗР є основною сільськогосподарською практикою для захисту насаджень, спрямована на знищення паразитів, та профілактики їх нашестя. Комплексний підхід та довгостроковий результат – те, що приваблює фермерів. Шкідники вражають посіви повсюдно: щури орудують у прикореневій зоні, гусениці знищують листя та ягоди на поверхні ґрунту, а птахи – з’їдають плоди.

Залежно від того, хто стане об'єктом знищення, пестициди поділяються на широкий список засобів. Інтегрований захист рослин – те, що дозволить подбати про збереження врожайності. Такий метод має безліч переваг, з якими пропонуємо ознайомитися.

Переваги ІЗР

У порівнянні зі способами боротьби з паразитами, які не передбачають комплексного підходу, негативні впливи представленого рішення мінімальні. До основних позитивних сторін ІЗР відносять:

  • Зменшення контакту аграріїв із хімічними речовинами;
  • Використання природних методик інтегрованого захисту рослин із мінімальними збитками для оточення;
  • Зниження забруднення екології;
  • Виключення ймовірності появи стійкості паразитів до речовин;

У широкому масштабі застосування такого формату захисту культур дозволяє досягти стійкого сільського господарства в довгостроковій перспективі.

Детальніше про концепцію

Суть ІЗР заснована на застосуванні всіх доступних методів боротьби з паразитами для досягнення комплексного впливу. Актуальним спосіб стає, коли інші варіанти не принесли бажаного результату. Передові технології інтегрованого захисту рослин розроблені на широкому використанні інноваційних методик. Наприклад, в Ізраїлі, популяція плодових мух контролюється за допомогою їх стерилізації. Така методика в ІЗР пропонує стерилізувати самців і випускати їх у природу. У каталозі https://harvest-center.com.ua/fungicidi/ представлені ефективні фунгіциди, які є першим ступенем у боротьбі зі шкідниками.