Процес викупу автомобіля це спосіб швидкого та зручного продажу свого авто спеціалізованій компанії, яка пропонує певну суму за нього. Зазвичай послуга автовикуп Київ складається з декількох етапів.

- Оцінка автомобіля: Ви можете отримати попередню оцінку свого автомобіля на нашому сайті, вказавши основні характеристики автомобіля (марка, модель, рік випуску, пробіг тощо). Потім представник нашої компанії виїжджає до вас для детального огляду автомобіля, перевірки його технічного стану та юридичної чистоти.

- Пропозиція ціни: Після оцінки автомобіля наш фахівець робить вам конкретну фінансову пропозицію, яка може бути нижчою або вищою за попередню оцінку, залежно від стану автомобіля. Ви можете погодитися або відмовитися від пропозиції.

- Оформлення документів: Якщо ви згодні на викуп автомобіля, наша компанія оформляє всі необхідні документи по угоді, включаючи договір купівлі-продажу, акт прийому-передачі, свідоцтво про реєстрацію і т.д. Ви отримуєте гроші готівкою або на карту відразу після підписання документів.

Викуп будь-яких автомобілів має свої переваги і недоліки, які потрібно враховувати перед прийняттям рішення. З одного боку, викуп автомобіля дає змогу вам швидко і без зайвого клопоту продати будь-яку машину, звільнитися від паперової тяганини і отримати гарантовану суму. З іншого боку, послуга викуп авто в Києві може припускати ціну, нижчу за ринкову. Тому перед тим як погодитися на угоду, корисно перевірити всі доступні пропозиції.

 

Як продати авто в будь-якому стані

Продати авто можна різними способами, залежно від того, як швидко і вигідно ви хочете зробити це. Ось деякі з них:

- Знайти кінцевого покупця самостійно. Це може бути вигідний варіант, оскільки ви самі встановлюєте ціну і ведете переговори. Однак це також може бути найдовший і найскладніший спосіб, тому що вам потрібно підготувати авто до продажу, розмістити оголошення на різних майданчиках, відповідати на дзвінки та повідомлення, проводити огляд і тест-драйв, оформляти документи тощо. Крім того, ви можете зіткнутися з шахраями або недобросовісними покупцями, які можуть намагатися обдурити вас.

- Поставити машину на комісійний продаж в автосалон. Це може бути зручний спосіб, оскільки ви передаєте всі турботи з продажу авто професіоналам, які знають ринок і мають свою базу клієнтів. Однак за цю послугу ви будете платити комісію, яка може становити від 10% до 15% від вартості авто. Крім того, ви не зможете контролювати процес продажу і не знатимете, коли і за скільки продадуть вашу машину.

- Продати автомобіль дилеру або перекупнику безпосередньо. Це може бути найшвидший спосіб, оскільки ви зможете продати будь-яке авто протягом кількох годин. Однак це також може бути не найвигідніший спосіб, оскільки дилери і перекупники зазвичай пропонують ціну нижчу за ринкову.

- Запропонувати авто всім професійним учасникам ринку на аукціоні. Це може бути оптимальний спосіб, оскільки ви можете отримати максимально можливу ціну за своє авто, беручи участь у конкурентній торгівлі. Однак для цього вам потрібно зареєструватися на спеціалізованому сайті, заплатити вступний внесок і комісію за участь, а також підготувати авто до продажу, зробивши фото і відео, заповнивши анкету. Крім того, немає гарантії, що ваше авто буде продано, оскільки це залежить від попиту і пропозиції на ринку.

Якщо вам потрібно терміново продати авто в Києві, звертайтеся в нашу компанію з автовикупу Автокеш. Ми купимо автомобіль протягом однієї-двох годин за хорошою ціною. Попередню вартість за викуп авто можна дізнатися залишивши заявку на нашому сайті.