Календарі – це не просто прикраса, яку люди охоче залишають у себе вдома. Компанії активно використовують їх для реклами, підвищення лояльності клієнтів, а також в якості промо-товарів для клієнтів і партнерів.

Ви можете замовити якісні кольорів календарі різного типу в друкарні УспіхПринт. Обладнання дозволяє запропонувати клієнтам великий вибір за розмірами, формою і конструкцією, а вартість виготовлення приємно здивує.

Які календарі можна замовити?

Друкарня Успіх Принт може виготовити календарі будь-якої складності і розмірів (від кишенькових до великих іміждевих). Найбільший попит мають наступні варіанти:

  • квадратні настінні;
  • настіння епрекидні;
  • настільні перекидні (у формі «будиночка»);
  • наслідні «підрамідка» та інші.

Маленькі кишенькові календарі зазвичай виготовляються офсетним друком у збірних накладах або цифровим за умови невеликого накладу. Вони мають великий попит завдяки невеликим розмірам і зручності використання. Зазвичай такі календарі замовляють як своєрідні «візитки» із зазначенням телефонів, графіка роботи, карти проїзду та іншої інформації.

Клієнти можуть замовити повнокольоровий якісний друк з двох боків із покриттям УФ-лаком для підвищення довговічності і міцності товару. Для виготовлення використовується крейдований папір високої щільності.

Великі квартальні календарі можуть бути виготовлення на крейдованому папері або картоні різної щільності. Додатково типографія пропонує нанесення захисного покриття із УФ-лаку, гібридного лаку, матове або глянцеве ламінування. Такі календарі можна скріпити термоклеєм або пружинами. Залежно від типу матеріалу типографія пропонує три варіанти замовлення: економ, стандарт або бізнес.

Великі календарі часто виконують роль промо-матеріалу, який роздають співробітникам, клієнтам і партнерам. Нанесення логотипу організації і контактних даних дає можливість отримати рекламний матеріал, який працюватиме щонайменше протягом року.

Скільки коштує друк календарів?

Вартість друку календарів залежить від декількох факторів:

  • формату і розмірів;
  • типу паперу;
  • типу друку;
  • типу захисного покриття;
  • тиражу.

Друкарня Успіх Принт пропонує послуги з друку календарів різного типу за дуже вигідними цінами. Залишайте заявку на сайті https://uspeh-print.in.ua/products-calendars/ і дізнайтеся деталі у менеджера друкарні.