Якщо дитина одягнена в зручний одяг, то вона менше вередує, більш схильна до спілкування з однолітками, із задоволенням грає, перебуває в гарному настрої, легше переносить поїздки. Все тому, що малюк не відволікається на дискомфорт, йому нічого не заважає і не дратує.

При виборі дитячого одягу, слід звернути увагу на якість матеріалу – в ідеалі це повинна бути 100% бавовна. Акуратні шви не доставлять дитині неприємностей. І, звичайно, одяг необхідно купувати за розміром.

Дитячий одяг оптом може поєднувати стільки відтінків, що модниці можуть тільки беззавітно мріяти. Дизайнери постійно пропонують щось нове, незвичайне, цікаве. Сьогодні – це фіолетовий колір, червоні відтінки, колір хакі, а також різноманітні принти мультяшних героїв і тварин.

Що стосується колірної гамми, то купувати хлопчикам блакитні костюмчики, а дівчаткам – рожеві – вже не так модно, як раніше, так і не цікаво. Обираючи одяг для малюка, слід загострити увагу на незвичайних відтінках і їх поєднаннях, а також на оригінальних фасонах, що відрізняються від більшості дитячих нарядів. Так, дитина буде вчитися відчувати себе лідером, а не клоном. Це сприяє і розвитку сильних внутрішніх якостей, індивідуальних особливостей, бажанням займатися незвичайними оригінальними справами, творчістю.

Одяг для новонароджених слід піддавати ще більш ретельній перевірці. Він повинен поєднувати в собі високу якість, практичність, оригінальний стиль і розумну ціну.

Зарубіжні виробники сьогодні лідирують на нашому ринку. На слуху різні модні бренди. Такий одяг можна знайти практично в кожному торговому центрі. Але поряд з закордонними, не відстають і вітчизняні виробники, причому як в якості, так і в стилі.

Природно, кожна мама бажає купувати улюбленому чаду все найкраще. Але витрачати кругленькі суми, купуючи одяг у дорогих бутиках або віддати перевагу іншим виробникам, що прославився якістю і прийнятною ціною – справа індивідуальна.

Дитині необхідно все найцікавіше – це незаперечний факт, але всьому має бути міра. Наприклад, часто, дитяче взуття від відомих дизайнерів – це всього лише зменшені копії дорослих моделей, абсолютно не підходять для дитячих ніжок. Черевички для малюків повинні бути м'якими, «дихаючими», здатними підтримувати щиколотку. Дизайнерська взуття має ряд позитивних моментів, але все ж, краще віддати перевагу ті компанії, які спеціалізуються саме на дитячому взутті.