Відкриття бізнесу у сфері громадського харчування має свої особливості та важливі моменти. Для відкриття ресторанів і кафе обов’язково знадобиться спеціалізоване обладнання, зокрема холодильне, теплове, технологічне. У каталозі centur.com.ua майбутній ресторатор знайде усе необхідне для свого закладу.

Холодильне обладнання повинно бути в будь-якому закладі громадського харчування. Це вимоги санітарних норм і нагальна необхідність: будь-які продукти потрібно десь зберігати, щоб зберегти їх свіжість, а деякі страви вимагають охолодження перед подачею.

Головні вимоги до холодильних установок – можливість підтримувати постійний температурний режим і герметичність, тому у них повинен бути потужний компресор. Варто звернути увагу і на місткість.

Для кондитерських необхідно придбати ще й спеціальні холодильні установки для демонстрації страв, які виглядають привабливо і оснащені підсвічуванням.

Теплове обладнання потрібно для закладів, де планується приготування гарячих страв і випічки. Будь плити, незалежно від спрямованості закладу, виготовляються з нержавіючої сталі, а жарочні поверхні – з міцного чавуну або з нержавіючої сталі потрібної товщини. При цьому у нагрівається поверхні обов'язково має бути спеціальне захисне покриття, яке можна чистити за допомогою абразивних засобів. Плити вигідно використовувати і газові і електричні одночасно.

До теплового обладнання також відносяться пароконвектомати, жарові шафи і конвекційні печі. Останні використовуються для випічки і приготування кондитерських виробів, мають з’йомні решітки і підсвічування. Жарові шафи стануть в нагоді, наприклад, в ресторані російської чи китайської кухні. Вони можуть складатися з декількох секцій, між якими обов'язково повинен бути теплоізоляційний матеріал. У кожній секції можна готувати окрему страву – м'ясо або рибу, овочі, випічку. Пароконвектомати – серце професійній кухні. Один пароконвектомат може замінити кілька видів обладнання. В них можна готувати більше двох страв одночасно без змішання запахів і поєднувати різні режими роботи.

Технологічне обладнання -  ще один вид обладнання, без якого не обійтися практично ні в одному закладі. До нього відноситься вся техніка, прискорює і спрощує процес приготування – міксери, блендери, тістоміси, м'ясорубки, м’ясорозрихлювачі, овочерізки та ін. Якщо це прилади для оброблення та подрібнення, то важливо звернути увагу на якість лез.